Vyvolení | Epizoda 15

4. srpna 2016 v 22:38 | © Lovelysims team | Chordy |  Vyvolení

MINULÁ EPIZODA


"Nezdá se ti to tady už nudné?"
"Upřímně docela mi tady ta Petra i chybí. Ne, že bych jí měla ráda nebo tak, ale když tady jsem s lidma, které mám fakt ráda, ale v podstatě nemůžeme skoro nic dělat, je to nuda. Nicméně co ty a Lukáš? Hm?
"Nic to nebylo, jen takové malé laškování, byli jsme všichni opilí a když ses pořád cucala s Petrem, co jsme měli dělat."
"Slušelo by vám to spolu. NAvíc Lukáš není úplně k zahození."


"Večer jsme se s Lukášem malinko opili, no a umíte si to představit co se dělo dál. Jenže co jsme měli dělat, když Zuzka a Petr byli neustále spolu. Jsme tady jen čtyři... jen čtyři."


"Hele Lukáši, přemýšlel si už komu z nás dáš své K.O.? Předpokládám, že to budu já a nebo Petr, po včerejšku."
"Ty si to pamatuješ? Vždyť si byla nejvíc na mol. Pořád ses válela po Petrovi." *směje se* "A ne nevím, komu své K.O. dám, asi si udělám ententýky nebo tak něco."
"Hele neber mi nápady, kámo."


"Abych byl upřímný chtěl jsem dát K.O. Šarlotě, jen čistě z toho důvodu, že nebyla v duelu, stějně tak jako jsem v duelu nebyl já, ale pochopitelně sobě své K.O. dát nemůžu, i když bych si ho v klidu dal. Ale musím přiznat, že na Šarlotě je něco speciálního, něco díky čemu to mé K.O. prostě nedostane.""Lukáši, chtěla jsem bych být k tobě upřímná. To co se mezi námi stalo bylo moc prima a ráda bych to rozvíjela i nadále."
"Opravdu? Takže to nebylo je z nudy a opilství?"
"Ne, to ne. Mám tě ráda, snad i víc něž kamaráda. Jde o to, že už dávno jsem si něco s Petrem a Zuzkou něco slíbila, no pochopitělně.. slíbili jsme si finálovou trojku. Nechci se tě ptát na svolení, nebo něco podobného, jen jsem ti to chtěla říct."
"Dostanu tedy tvé K.O?"
"No to je ta druhá věc o které jsem s tebou chtěla mluvit... zlobíš se?"
"Nezlobím, upřímně počítám s tím, jestli budu mít 2 nebo 3 K.O. na tom nesejde. V případě remízi stejně rozhoduje Zuzana."
"Promiň."


"Šarlota Lukáškovi řekla, že mu dává K.O."
"Já vím, tak nějak jsme se o tom bavily, předtím."
"Takže si jí to poradila ty?"
"Neporadila. Šarlota se drží našeho plánu finálové trojky a já taky, ty už snad ne?"
"Samozřejmě, že ano. Jen mě překvapilo, že k němu byla takhle upřímná."
"Proč si na něco lhát, když tohle je poslední zúčtování."


"Hrozně nerada dnešní K.O. dávám. Ve vile jsou čtyři naprosto úžasní lidi a těžko se mi z nich vybírá jeden, koho vystavím tomu příšernému duelu. Bohužel pravidla hry mi neumožní tuhle fázi přeskočit a proto své K.O. dávám Lukášovi. Je to z prostého důvodu. S Petrem a Šarlotou jsme si slíbili finálovou trojku, no a já sliby držím."


"Ahoj Vyvolení, vítejte u posledního zúčtování. Zbyli jste poslední čtyři Vyvolení a finále je za rohem! Jen ve finále jsou místa pouze tři, to znamená, někdo poslední musí z kola ven. Svým hlasováním jste v poměru 3:1 rozhodli, že ve vile už dále nechcete být s Lukášem."

dala K.O.
dala K.O.
dal K.O.
dal K.O."Samozřejmě jsem s tím počítal. Nepřekvapuje mě to a jsem i rád, že si ten duel nakonec vyzkouším. Jestli tady budu o ten den, dva navíc, na tom už přece nesejde.""Měl bych se začít připravovat na duel?"
"Chtěl bys?" *směje se*
"Koho jiného by sis vzal? Šarlotu miluješ a Zuzka se vrátila dvakrát vítězně."
"Ty ses vrátil taky."
"No to jo, ale proč by sis bral Šarlotu."
"Taky mi dala K.O., no ne?""Tak jsem tak přemýšlel, ani jeden z nás v duelu nebyl. Nechtěla by sis to taky vyzkoušet?" *směje se*
"Hele víš, že ani ne." *směje se* "Plánuješ tam jít se mnou?"
"Zatím nevím. Jen se ptám, kdybys náhodou chtěla, abych to rozhodování měl jednodušší víš." *směje se*


"Ahoj Vyvolení, nadešel čas na poslední výzvu! Lukáši, ty jako zúčtováný si teď vybereš svého soupeře. Pravidla už znáš, pusť se do toho."


"Oukej, takže tohle je poslední výzva. No, taky to tak vypadá." *smeje se* "Předemnou sedí tři kamarádi, lidi, které mám rád a těžko se mi z nich vybírá jeden. Pochopitelně vybrat musím. Ani teď nevím, koho z vás bych měl zvolit a proto tady plácám nesmysly." *směje se* "Už to nebudu dál natahovat do duelu si beru člověka, kterého jsem označil při zúčtování, už to nebudu měnit, ať to dopadne, jak to dopadne. Důvod dám stejný jako včera. Jsi tady jediný chlap a proto volím tebe, holky ať se spolu porvou už ve finále. Promiň Petře.""Duely jsem otevíral, tak ty duely u uzavřu. V obou případech vyzvaný, snad se bude první duel opakovat se vším všudy." *směje se* "Jinak Lukáše mám rád."


Tak a je rozhodnuto, bude to Lukáš a nebo Petr, který z těchto pánů doprovodí Zuzanu a Šarlotu ve velkém finále. Jen vy rozhodnete, tohle je posldení duel!

HLASUJTE (Hlasů můžete poslat kolik chcete až to ukončení hlasování.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | 6. srpna 2016 v 12:18 | Reagovat

Hlasovala jsem za Petra no bude to zajímave _:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama