BIG BROTHER | Nominations - Day 4

24. srpna 2016 v 12:08 | © Lovelysims team | Chordy |  Big Brother
UPOZORŇUJEME, ŽE TENTO PROGRAM MŮŽE OBSAHOVAT NAHOTU, VULGARISMY A JINAK URÁŽEJÍCÍ OBRÁZKY


LIVE from LOS ANGELES! It's Big Brother's LIVE NOMINATIONS!

Here's your host BELLA GOTH!BELLA: Ahoj a dobrý večer vám všem! Jsem Bella Gothová a vy sledujete první LIVE NOMINACE! Dnes večer všech 12 soutěžících bude poprvé nominovat před zraky svých spoluhráčů. Na konci dnešního dílu pak budeme mít čtyři soutěžící, kteří se až do dne prvního vyřazování přestěhují do DOMU NA PŮLI CESTY! Také dnes odstartujeme první hlasování a vy tak budete moci poprvé rozhodnou o tom, kdo zůstane a kdo půjde domů! Ale nejdřív se pojďme podívat na to, co se dělo v domě Big Brothera, tady je krátký sestřih čtvrtého dne!


Čtvrtý den v domě začal tradičně, většina soutěžících se po probuzení vydala směr koupelna. Nikdo však netušil co si pro dnešní den Big Brother na soutěžící přichystal.


BIG BROTHER: Tohle je Big Brother. Dobré ráno housemates! Čtvrtý den v domě začíná a tento den bude ve znamení prvních nominací, více informací se dozvíte večer. Mějte krásný den.

CHARLIE (sklesle): No paráda.


DEVEN: Ha! První nominace jsou tady. Čekal jsem, že to brzo příjde, takže nejsem úplně zaskočený, dokonce i vím koho asi označím i když do večera je času spousta! Však to znáte, někdy dokážete změnit názor i během vteřiny.


MARCUS: Takže dneska to tady malinko okořeníme. *směje se*
SONIA: Upřímně, já se na ty nominace docela těším.
EILEEN: Já vůbec nevím koho označím.


SONIA: Blá, blá... každý ví koho označí, není to zas tak těžké, vždyť je nelidské mít všechny stejné rád!


JUNIOR: Mám docela strach z večera.
KENYA: Čeho se bojíš, někdo to být musí... aspoň bude v ložnici konečně místo. *směje se*


BELLA: Tak tady to máte, krátký sestřih z dnešního dne. No a zbytek dne už teď uvidíte LIVE, jdeme do domu!


BELLA: Ahoj housemates!
VŠICHNI: Ahoooj!
BELLA: Jak se všichni máte?
MARCUS: Skvěle!.. No v rámci možností. *směje se*
BELLA: Dneska jsem za vámi bohužel přišla s nominacemi... uprímně pokaždé když se na obrazovce objevím, bude to znamenat něco špatného. *směje se* Omlouvám se. Nicméně než se do svých první nominací pustíte, Devene taková rychlá otázečka, jaké byly první čtyři dny v domě?


DEVEN: Parádní! Moc si to tady užívám, jsme docela dobrá parta tady, takže zatím bez problémů.
BELLA: Charlie, jaké byly první čtyři dny pro tebe?


CHARLIE: Parádní, souhlasím se vším co řekl Deven, jsem super parta a dokonce i pepernou minulostí, že Marcusi. *směje se*
MARCUS: *vyplázne jazyk*
BELLA: Oukej. *směje se* Konec srandiček, teď nachvíli vážně. Jsou před vámi první nominace jak budou probíhat a zbytek nominací s vámi už zůstane ve spojení Big Brother, tady se s vámi rozloučím a poprosím vás hned co se odpojím jďete do nominační místnosti. Mějte krásný zbytek večera a hodně štěstí u prvních nominací, užíjde si je. Dobrou noc!BIG BROTHER: Tohle je Big Brother. Vítejte v nominační místnosti, od dnešního dne, každé další nominace budou probíhat v této místonsti. Před sebou vidíte nominační komoru do které jeden po druhém budete vcházet a nanominujete DVA ze svých spoluhráčů. V této hře uplatňujeme bodový systém, každý z vás má celkem 5 bodů, které musíte rozdělit mezi soutěžící v poměru 3:2 s tím, že nejméně oblíbenému hráči dáte 3 nominační body a druhému nejméně oblíbenému dáte dva body, na závěr nominací se všechny body sečtou a ČTYŘI s nejvyšším bodovým ziskem se přestěhují do DOMU NA PŮLI CESTY, kde zůstanou dokud jeden z nich nevypadne. Přeji vám všem šťastnou volbu a jako první půjde Charlie.


BIG BROTHER: Charlie, vítej ve zvukotěsné nominační komoře, soutěžící tě nemohou slyšel, pouze tě vidí. Nominuj prosím dva soutěžící a uveď důvod své nominace.
CHARLIE: Oukej, za t ři body nominuji Marcuse, protože si myslím, že on sám se příliš hlídá a hodně se za sebe stydí, nechci aby se tady v domě trápil, když ho sledují i diváci po celé zemi. Za dva body nominuji Nylu, bohužel jsem si k ní nenašel cestu.
BIG BROTHER: Děkuji Charlie, můžeš jít.


DEVEN: Za tři body nominuji Nay, která mi příjde, že sem přišla nás mladé vychovávat a za dva body nominuji Alex, promiň to tvé zlatíčkování mi začíná lést krkem.


JUNIOR: Za tři body nominuji Eileen, která tady prostě nezapadá, nějak se nebaví, je to škoda, je pěkná holka. A dva body patří Alex, docela mi leze na nervy.


MARCUS: Své tři body dávám Charliemu, protože mě začíná štvát s tím jak pořád naráží do mé minulosti, dva body dávám Juniororvi protože v posledních dnech se k němu začal přidávat.


DEREK: Tři body patří Soni, je pro mě až moc praštěná a nemám rád její přízvuk. Dva body dávám Marcusovi, příjde mi jako malé dítě, které tady ještě nemá co dělat.


NAY: Tři body patří Juniorovi za to, že mu v domě dost stouplo sebevědomi, potřebuje ho malinko snížit a dva body pro Eileen, příjde mi jako by se tady trápila.


MAX: Tři body dávám Marcusovi, příjde mi nechutné to co udělal pro peníze a ještě se s tím tady chlubí, dva body pro Nylu, to že stříhá celebrity neznamená, že se jako celebrita chovat může.


SONIA: Tři body pro Dereka, který je moc starý na to aby tuhle hru hrál, bohužel sem nezapadá, stejně si pořád čte, nikomu nebude vadit když tady nebude. Druhý hlas je pro Kenyu, působí na mě jako lehká holka, nemám takové ráda.


NYLA: Své tři bodíky dávám Marcusovi, myslela jsem, že na to že bu je 19 se bude chovat víc vyspěle. Dva body dávám Maxovi, nemám ho ráda a už ty jeho historky z armády dál nesnesu.


EILEEN: Tři body dám Derekovi, mám ho ráda, ale trápí se tady, nezapadá sem. Dva body dávám Nay, chová se jako by byla nějaká matka nás všech. To není ani náhodou!


KENYA: Tři body dávám Alex, je docela ukřičená a otravná, své dva body pak dávám Juniorovi, má sice nádherné tělo, ale nemá nic v hlavě, bohužel.


ALEXANDRA: Tři body budou pro Kenyu, bohužel je mi nesympatická jako člověk a chová se jako by přišla do nějaké randící soutěže a dva body budou pro Devena, zdá se mi, že si myslí, že mu to tady celé patří.


BIG BROTHER: Své první nominace máte za sebou, je čas dozvědět se, kdo bude poprvé čelit diváckému hlasování.


BB: S celkovým počtem 11ti hlasů... Marcusi jsi první nominovaný!
MARCUS: Wow! Díky lidi.


BB: S počtem 7 bodů. JUNIORE jsi nominovaný.
JUNIOR: Ha! Super!


BB: Také s počtem 7 hlasů... Alexandro, jsi nominovaná.
ALEXANDRA: Cože?!


BB: A poslední nominovaný s počtem 6ti hlasů... Dereku, i ty jsi v ohrožení!
DEREK: Čekal jsem to.

BIG BROTHER: Je čas rozjet hru pořádně, DŮM NA PŮLI CESTY je nyní otevřený Marcusi, Juniore, Alexando a Dereku, ihned se seberte a jděte tam. Do vyřazování v tomto domě zůstanete. Tohle je z dnešních nominací všechno. Dobrou noc soutěžící!JUNIOR: Tohle bylo nečekané.
ALEXANDRA: Chtěla bych vědět od koho jsem dostala body.
MARCUS: Asi to tak mělo být, neřešte to, někdo prostě půjde domů no.
DEREK: Je to tady hezké, že?


BELLA: Tak tomu říkám nominace, napínavé až do konce! Nakonec mám první čtyři nomininované jsou tou MARCUS, JUNIOR, ALEXANDRA a DEREK. Jeden z nich už za několik dní opustí tuhle hru, kdo to bude záleží jen a jen na vás! Právě teď spouštím hlasování, hlasujte pro svého favorita, soutěžící s nejnižším počtem hlasů soutěž opustí. Tohle je z domu Big Brothera pro dnešek vše, uvidíme se už brzy u prvního LIVE VYŘAZOVÁNÍ do té doby se mějte krásně a dobrou noc!HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Slazowskij Slazowskij | 24. srpna 2016 v 12:27 | Reagovat

:-! 2/3 favoritů jsou nominovaní, tak snad zůstanou!

2 Aileen Aileen | Web | 24. srpna 2016 v 18:28 | Reagovat

Aj mne sa jeden z favoritov dostal do nominácie :D tak dúfam, že sa mu podarí v dome udržať. Už sa teším na ďalší diel :)

3 Inka Inka | Web | 25. srpna 2016 v 15:43 | Reagovat

Mám tam jednoho, kterýmu držím palce, tak uvidím*****

4 ela-vampire.blog.cz ela-vampire.blog.cz | Web | 26. srpna 2016 v 0:33 | Reagovat

Já bych vykopla juniora, je mi strašně nesympatickej. =D

5 Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) | Web | 29. srpna 2016 v 22:35 | Reagovat

Já se divím, že jak všichni nadávali, tak Maxe nominoval jen jeden z nich ... :D
Každopádně taky mám favorita v nominacích. Tak uvidíme. :D

6 Paris Paris | Web | 4. září 2016 v 10:27 | Reagovat

Nieee Junior niee :D

7 Dorothyinder Dorothyinder | E-mail | 18. července 2017 v 21:25 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

8 Arlenekal Arlenekal | E-mail | 22. července 2017 v 13:17 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

9 Josephnit Josephnit | E-mail | 31. července 2017 v 23:23 | Reagovat

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BrainRush</a> – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В.
Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти.
BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем.
Эффективен в любом возрасте.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО

Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей.
Не содержит вредных для здоровья консервантов.
Не имеет противопоказаний.
Запатентованный синергический фитокомплекс.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму.
Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют
умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.

10 Avito777CypE Avito777CypE | E-mail | 16. srpna 2017 v 9:03 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито авто бесплатно
авито турбо со скидкой
кемерово купить вещи пакетом +на авито
авито детские вещи пакетом
авито пылесос со скидкой москва

11 Dannyequip Dannyequip | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 16:39 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Sorobc Sorobc | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:20 | Reagovat

Новые БЕСПЛАТНЫЕ секс флеш игры находятся для вас все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

13 Georgeallok Georgeallok | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 6:25 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>tnt сетевая компания млм адрес телефон, маркетинг сетевая организационная структура</a>

14 Sorokd Sorokd | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:02 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ ВИДЕО https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

15 Avito321wam Avito321wam | E-mail | 28. září 2017 v 21:47 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

развели на деньги через авито
кошелек фурла авито
что такое авито кошелёк
ящик для денег под кассу авито
счетчик денег авито

16 SlavaRvz SlavaRvz | 5. října 2017 v 23:18 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are getting, it will be a stretch. I am already being anxious maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/adderall-and-ambien>website</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

17 AlysonOxt AlysonOxt | E-mail | Web | 8. října 2017 v 19:20 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-schedule>here</a> and deal with it.

18 Avito321wam Avito321wam | E-mail | 21. října 2017 v 15:19 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как восстановить аккаунт авито после блокировки
как удалить аккаунты на авито
продам старые деньги бумажные авито
как поменять номер телефона на аккаунте авито
как можно пополнить avito кошелек

19 BethanyLee BethanyLee | 11. listopadu 2017 v 11:00 | Reagovat

Hello all! Recently I have been struggling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://www.tagged.com/profile.html?uid=6065269891>url</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

20 ScottZek ScottZek | E-mail | 5. května 2018 v 14:33 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

21 ShaylaIehtl ShaylaIehtl | E-mail | 11. října 2018 v 18:17 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama