Vyvolení | Epizoda 14 | Duel

31. července 2016 v 17:30 | © Lovelysims team | Chordy |  Vyvolení

MINULÁ EPIZODA"Krásný večer! Je to tady! Nastal čas na superduel. Dnes večer se rozhodne zda se do vily vrátí Petra, Zuzana a nebo Eliška. S jistotou vám můžu říct, že to opravdu bude jen jedna z nich. Ale ještě předtím, kraťoučká rekapitulace.""Za pár chvil tady budou sedět jen čtyři."
"Hrozně rychle ta soutěž utíká, nepříjde vám?"
"Zrovna večer jsem na tímhle přemýšlela, vždyť je to jako včera co jsem se sem nastěhovala."
"No a za chvíli finále. Myslím, že už to dlouho trvat nebude."


"Dnešní dopoledne i odpoledne jsou pohodové, všichni se bavíme, nikdo se s nikým nehádá, nálada je taková uvolněná. Skoro jako řped finále. Jenže ono to finále není. čeká nás duel, mě druhý v řadě.""Toto byla dnešní rekaputilace. Teď už pojďme na to, kvůli čemu tady jsme. Z šestice vyvolných totiž za malou chvíli bude jen čtveřice. Jdem si pro naše duelanty."


"Ahoj Vyvolení, je tady v pořadí již třetí duel. Tento týden taky nazývaný Superduel."


"Dneska večer máme celkem tři duelistky a jen jeda z vás se do vily vrátí. Diváci rohodli, je čas rozloučit se s vilou před tím, než se na to rozhodnutí podíváme. Petro, jako zúčtovaná půjdeš dneska první.""Ahoj Petro, jak se cítíš?"
"Ahoj Terezko, no jak bych se asi mohla cítit. Mám dvě silně soupeřky, navíc jedna z nich se z duelu už vítězně vrátila, snad mám dostatek fanoušků na to aby mně podpořili.""Vítej zpátky Zuzko, podruhé v duelu, podruhé vyzvaná. Jak se cítíš dneska, je to jiný než poprvé, nebo úplně stejné?"
"Taky tě ráda vidím Terezko, abych byla upřímná je to jiné. Dneska mám daleko vštší strach z prohry. Zažila jsem si své minulý duel, ale kdybych vypadla tak bych naštvaná nebyla, Filip by mi jako výherce nevadil. Dneska se cítím víc nervózní z toho důvodu, že v duelu jsem s dvěma silnýma soupeřkama, které bych se později vracet do vily viděla opravdu nerada.""Eliško vítám venku i tebe! Musím se tě zeptat, ty jako jediná jsi v tomhle svým způsobem nepošpiněná, protože jsi neměla možnost vyběru. Jak se cítíš?"
"Terezko, já si dnes připadám jako nějaká černá ovce. Mám tak silné soupeřky, že snad ani nemůžu doufat, že se zpátky do vily dneska večer vrátím. Jak Petra, tak Zuzana rozdělily diváky do dvou táborů, a jeden, ten silnější, tábor dneska vyhraje, kdo by se zajímal o nějakou vyholenou holku, která se ve vile navíc chovala jako kráva."


"Holky zajímala by mně dneska ještě jedna věc, kdybyste měly jednu možnost, vrátit všechno zpět a zvolit si soupeře znovu, koho byste zvolily Petro, případně Zuzko a Eliško i ty, kdybys tu možnost měla."

"Já bych volila stejně, jak říkám, proti Šarlotě, Petrovi a Lukášovi nic nemám, jsme přátelé a máme se rádi, s dnešními soupeřkami jsem naprosto spokojená."
"No já bych nejspíš čistě ze zvědavosti vybrala Elišku, zajímalo by mně koho by si ona vybrala, jestli by šla do Zuzany nebo by zvolila někoho jiného."
"Kdybych si mohla vybírat, tak bych si Zuzanu rozhodně nevybrala! Zvolila bych Lukáše, příjde mi jako slabší soupeř a možná bych s ním měla šanci se do vily znovu podívat."

"Děkuji, máme výsledky. Pojďme se na ně podívat."

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

"Je to jasné do vily se vrací ZUZANA!"
"Hádejte kdo je zpátky?!!!" *křičí*


"Tak holky, Petro, Eliško, dneska to nevyšlo. Jste v pohodě?"
"Čekala jsem to, jsem v pohodě. Sami jste viděli, že já jsem dostala jen pár hlasů z lítosti. Dopadlo to přesně tak, jak jsem očekávala.
"Jsem naštvaná, nechtěla jsem vypadnout, takhle, s takovým rozdílem. Myslím, že Zuzanu už neporazí žádný z Vyvolených, nikdo tam není taková silná osobnost jako právě ona. Budu to sledovat dál, jen ze zvědavosti, kdyby se to někomu náhodou povedlo. Snad se Lukáš dostane do finále, zkusím ho nějak podpořit.""Tak to je z dnešního Superduelu všechno. Do vily se vrátila Zuzana a máme poslední čtyři soutěžící, v následujících dnech se připravte na pořádnou jízdu, čeká nás poslední zúčtování, poslední výzva, poslední duel no a pak budeme korunovat prvního vítěze, první série Vyvolených! Mějte se krásně a ahoj!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) | Web | 1. srpna 2016 v 10:42 | Reagovat

Trochu víc jsem fandila Petře, ta tam s každým uměla zamávat :( :D

2 berry-sims3 berry-sims3 | Web | 1. srpna 2016 v 13:57 | Reagovat

no díky bohu! :D

3 LINA LINA | Web | 3. srpna 2016 v 21:28 | Reagovat

Som trošku naštvaná fandila som Petre :D Ale stále ich tam ostalo dosť :) Eliška mi chýbať nebude :-D

4 Slazowskij Slazowskij | 7. srpna 2016 v 11:51 | Reagovat

Zuzka to win!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama