Vyvolení | Epizoda 13

23. července 2016 v 8:00 | © Lovelysims team | Chordy |  Vyvolení

VČEREJŠÍ EPIZODA

"Mám strach, že Zuzka půjde zase do duelu."
"Proč myslíš? Řekla bych, že Petra si vybere Elišku raději než Zuzku.
"Člověk si u Petry nemůže být ničím jistý."


"Přemýšlela jsi už o výzvě?"
"Ne, nijak zvlášť. Trochu jsem s tím, že budu zúčtovaná nepočítala."
"Hele mrzí mě, že to nevyšlo. Ale zase ber to tak, že jsi v pozici kdy si sama můžeš zvolit soupeře. Takhle, kdybychom zvolili Elišku, stejně by si vybrala tebe."
"No jenže já bych právě radši byla vyzvaná než zúčtovaná, zatím se žádný zúčtovaný nevrátil."
"Třeba budeš první."


" Petra je naštvaná, chápu ji. Nicméně si ji musím teď předcházet, věřila mi ve zúčtování a já ji označila, tohle není dobrý start. Snad to nějak výjde!"


"Vůbec nevím jestli bych měla zvolit Elišku nebo si vybrat někoho jiného. Měla bych spoustu napadů, a hlavně když nikdo není chráněný imunitou..."
"V tomhle ti nemůžu poradit, já sám bych nevěděl jak se v takovéto situaci zachovat, už jenom zúčtování pro mě jsou peklo."


"Řekla bych, že obě jsme jednou nohou v duelu."
"No radši mi to ani nepřipomínej. Sotva jsem se vrátila, už abych tam znova šla. Netěším se na výzvu, Petra je jedno velký překvapení.""Dneska je den výzvy a tedy pochopitelně jsem nervózní. Zrovna jsem se z duelu vrátila, jenže Petra mě nesnáší, musím doufat, že Elišku nesnáší ještě víc. A pak taky, Terezka říkala něco o velké výzvě, kdo ví co všechno nás dneska čeká."


"Petra se k nám nepřidá?"
"Je divná."
"Nejspíš chce být nachvíli sama, před výzvou."
" Koho si myslíte, že si vybere?"
"Budu to určitě já.""Dneska jsem se rozhodla s nikým nepromluvit, potřebuji klid na rozmyšlenou, vlastně... už jsem rozhodnutá. Výzva může začít!"


"Snad si nevybere nikoho z nás, nechci aby odešel další kluk." *směje se*
"Řekl bychm že tentokrát jsme relativně v klidu."


"Ahoj Vyvolením nastává třetí výzva, kterou bych mohla taky nazvat jako Supervýzvu. Tento týden na vás totiž čeká SUPERDUEL, kterého se zúčastní přesná polovina, tedy 3 soutěžící. Petra si za malou chvíli zvolí svého soupeře, tím výzva ovšem nekončí, vyzvaný soutěžící se postaví na místo Petry a taky zvolí třetího protihráče do duelu. Zvrat nastává v tom, že ze superduelu se vrátí pouze 1 vyvolený, dva tedy opustí vilu! Petro máš slovo"


"Na začátek bych chtěla říct, že tenhle zvrat jsem nečekala. Jsem zaskočená a fakt, že Superduel se bude konat malinko přehodnotil mou výzvu. Celý den jsem přemýšlela nad dvěmi jmény, i když zvolit bych mohla kohokoliv z vás, jsou tady dvě osoby, které buď nemám ráda a nebo mi ublížily. Minulý týden jsem doufala, že se z duelu vrátí Filip a tedy Zuzana půjde domů, jelikož Filip Zuzanu nedokázal porazit, rozhodla jsem se, že to tentokrát vyzkouším sama. Tudíž do duelu si beru Zuzanu."


"Děkuji Petro, Zuzano, zaujmi místo Petry a zvol třetí osobu, která bude v ohrožení."


"No, nečekala jsem, že i já budu vybírat. Ovšem jsou to Vyvolení, stát se může cokoliv. Nicméně má volba je jasná, ve vile jsou dva lidé, u kterých by mi jejich absence tady vůbec nevadila, ba naopak, vzhledem k tomu, že jeden z těchto dvou lidí již v duelu je. Zvélím tedy tu druhou osobu. Do duelu tedy vyzývám Elišku.""Je rozhodnuto, v superduelu se tedy utkají Petra, Zuzana a Eliška. Připomínám jen jedna z vás se do vily vrátí. Mějte krásný zbytek večera a brzy naviděnou."


"Tušila jsem, že si mě vybere. Jen by mě zajímalo, zda opravdu změnila jméno během toho, kdy nám Tereza řekla o superduelu, nebo to byla jen další ze lží, které se z ní očividně jen hrnou. Co víc k tomu dodat, snad jen to, že jeden duel jsem vyhrála, vyhraju i ten další."


"Nakonec to dopadlo tak, že v duelu jsme všechny tři. Soupečky mám těžké, ale doufám, že mě lidi vrátí. Petra bez Zuzany bude nuda, stejně jako Zuzana bez Petry." *směje se*


"Už tady takhle spolu sedět nebudeme."
"To je přece na tom všem to nejlepší, nemám pravdu?"


"Známe účastnice superduelu - Petra, Zuzana a Eliška. Jen jedna z nich dostane šanci zabojovat v semifinálovém týdnu o jedno ze tří míst ve finále, které to ovšem umožníte bude jen na vás! Nezapomeňte hlasovat a já se na vás těším už v neděli 31. července při Superduelu, ahoj."


HLASUJTE (Hlasovat můžete opakovaně až do ukončení hlasování)

*Vyvolení pokračují v neděli 31/7, protože dnes odjíždím na týden na Slovensko. Aspoň máte víc času rozhodnou v tomto důležitém duelu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Slazowskij Slazowskij | 23. července 2016 v 10:31 | Reagovat

ZUZANA!!

2 berry-sims3 berry-sims3 | Web | 23. července 2016 v 17:49 | Reagovat

Zuzana mi z nich přijde nejnormálnější, takže jí chci zpátky :D Petra ať táhne a Eliška klidně taky :d

3 Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) | Web | 24. července 2016 v 13:53 | Reagovat

Konečně zase nějaký větší vzrůšo! :D

4 Kamča Kamča | Web | 24. července 2016 v 14:23 | Reagovat

Hlasuju za Zuzku, držím ji palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama