Březen 2013

Drew dobývá vejšku

28. března 2013 v 19:13 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Ze života rodiny BigGreen
Ahoj,
doufám, že jsem Vás prvním obrázkem nešokovala. A pokud ne tím, tak možná svojí přítomností. Není to tak, že bych se na LS vrátila, jen se mi zastesklo a chtěla jsem vyplnit to prázdno, které jsem tu po sobě na chvíli zanechala. Těším se, až hlavní stránku LS zaplaví články nových adminů, ale to asi všichni =)

Ještě bych se vrátila k tomu mému náhlému článku na LS, i když jsem už odsud odešla. Upřímně už od svého odchodu jsem přemýšlela nad tím, že bych přeci jen chtěla ještě někdy na LS nějaký článek napsat, protože ani nemám kde jinde bych mohla fotit a psát, a zjistila jsem, že mi to docela chybí, na druhou stranu nemůžu být na LS adminkou, protože se nezvládám věnovat jedné věci jen trochu, takže to pak dopadá tak, že trávím čas jenom nad jedním. Bohužel to bývá tak, že sims je přednější než všechno ostatní a tak trochu začínám "flákat" školu a zanedbávám své koníčky a vzdaluji se i tomu, co jsem vždycky chtěla udělat. No, nevím, jestli jste to někdo pochopil, jsem asi trochu složitější =D

Ale tak konec toho mého plácání a sem s tím článkem.

Prolbém s konkurzem

18. března 2013 v 23:13 | © Lovelysims team | Gipsík |  Rychlé zprávy
Dobrý večer.
To bych nebyla já, abych při nějaké důležité záležitosti neudělala nějakou chybu... Tak můžu aspoň s čistým svědomím říct, že v tomto případě o svou existenci nemusím mít strach, jelikož se mi stala nejhorší věc, co se s konkurzem mohla stát. Nechávala jsem si maily v doručených, abych k nim měla snadný přístup, ale hodně mi překážely a motaly se mezi ostatními maily, ze školy a z jiných pro mě důležitých adres, tak jsem si na konkurz založila speciální složku a chtěla je tam přesunout, ale omylem jsem klikla vedle a nenávratně, bez zálohy je všechny smazala. Proto prosím každého - kdo má zájem se konkurzu stále účastnit - pošlete mi své přihlášky prosím ještě jednou (pokud máte třeba mail v odeslaných, nemusíte ho samozřejmě vypisovat znovu, stačí mi ho přeposlat). Omlouvám se, moje chyba a věřte mi, že je mi moc líto, že vás tím musím znovu zatěžovat, ale bohužel se stalo a nemůžu s tím teď už nic dělat. Bohužel si ani nepamatuju všechny adresy, tudíž vás musím o to žádat tímhle způsobem a doufat, že si to přečtou všichni zůčastnění. Napříště už aspoň vím, že si mám maily hned stahova do počítače, jakmile mi přijdou, a dělat si zálohy.

Takže se ještě jednou omlouvám a děkuju za trpělivost, kterou se mnou budete muset jako (třeba budoucí spoluatoři) mít nebo jste už měli a máte.

Gipsa

Jak dál?

4. března 2013 v 18:15 | © Lovelysims team | Gipsík |  Aktuálně na blogu
Ahoj.
Tenhle článek píšu poněkud s nelehkým srdcem - je mým prvním po odchodu mojí drahé kolegyňky. Tak trochu jsem blogově osiřela. Tak dlouho mi trvalo zvyknout si na kolektiv, až bez něj nakonec neumím být.

Nastává teď nepříjemná otázka, co s blogem dál. Mám několik nápadů, jak blog znovu pozvednout, znovuobnovit. Tím nejdůležitějším teď bude nabrat nový ,,drímtým", se kterým se mi bude dobře pracovat, kde bude panovat dobrá nálada a společné nadšení pro jednu věc. Věřím, že to nebude lehký úkol, takové lidi najít, ale pevně věřím, že by takový ,,lov" mohl pár lidí sjednotit do skupiny, která to tu bude vést.