Únor 2013

UKAŽ SVŮJ TALENT: Obrázek

25. února 2013 v 11:19 | © Lovelysims team |  Ukaž svůj talent - zviditelni sebe i blog


Ahoj,
opět nadešel čas zveřejnit další tvorbu. Tentokrát je to upravený obrázek, vlastně fotomontáž. Mě osobně se moc líbí a připomíná mi hrozně film Růžový panter. Vapadá tak jednoduše a přitom to jistě stálo hodně práce a píle.

P.S.: Úvod píšu já, Cherrygirl, protože mi autorka bohužel nezaslala úvod - já jen aby to nevypadalo, že se autorka vychvaluje =)

Autorka: Emm

UKAŽ SVŮJ TALENT: Love in Sims (tapety)

23. února 2013 v 8:18 | © Lovelysims team |  Ukaž svůj talent - zviditelni sebe i blog


Ahoj,
zdravím všechny čtenáře lovelysims blogu a tohoto článku. Doufám, že se vám moje tapety budou líbit a nějakou si stáhnete :) . Jsou to moje první tapety a při té příležitosti, jsem se taky naučila děla u simíků pózy. Byla by jsem ráda kdyby jste vynechali nepěkné komentáře. A tady jsou ty tapety :

UKAŽ SVŮJ TALENT: Dům ke stažení

21. února 2013 v 11:16 | © Lovelysims team |  Ukaž svůj talent - zviditelni sebe i blog


Ahoj,
jak můžete dole na fotkách vidět, vytvořila jsem dům. Nejsem moc dobrá fotografka v sims, takže fotky podle toho i vypadají. I přesto doufám, že se někomu bude líbit.
V přízemí se nachází kuchyně, chodba, koupelna, jídelna a obývací pokoj. V prvním patře dále najdete chodbu, koupelnu a ložnici. Na zahradě je bazén, terasa a pergola.
Doufám, že se Vám líbí.

P.S.: odkaz ke stažení na konci článku

UKAŽ SVŮJ TALENT: Upravené obrázky

19. února 2013 v 11:16 | © Lovelysims team |  Ukaž svůj talent - zviditelni sebe i blog

Ahojte :)
Jsme Pett a Luci z blogu pitinka.blog.cz
Chtěly jsme vám ukázat simíky, které tvoříme :)
Na našem blogu můžete najít spoustu našich simíků podobných těmto ke stažení i v komixem a obrázcích.
Konkrétně jsme poslaly siminku Mary, zamilovanou dvojici Jacka a Julii a nejlepší kamarádky Sašu a Tamaru, aby reprezentovaly náš blog.
Pokud se vám líbí, neváhejte a navštivte náš blog :)

UKAŽ SVŮJ TALENT: Fotomontáže

16. února 2013 v 14:55 | © Lovelysims team |  Ukaž svůj talent - zviditelni sebe i blog

Zdravím, vytvořila jsem svou první fotomontáž. Jak můžete vidět, siminka se prochází v dešti po lese, který na mně působí takovým magickým nádechem.


Výherci soutěže o zkoušku bety SimCity

15. února 2013 v 21:01 | © Lovelysims team | Gipsí |  Mini-soutěže

Dobrý večer.
Jelikož do soutěže se vás moc nepřihlásilo, vybrání vítěze bylo celkem rychlé (nicméně rozhodování bylo i tak nesnadné, všchny vtývory byly stejně pěkné, ale jak už se tak říká, někdo musí být první...). Pojďme se tedy podívat an to, kdo soutěž vyhrál.

Soutěž o 2 kódy do betaverze SimCity

14. února 2013 v 14:00 | © Lovelysims team | Gipsí |  Mini-soutěže

Ahoj.
Než o víkendu napíšu článek, co bude s LovelySims dál, teď, po odchodu mojí kolegyňky Cherry, připravila jsem pro Vás za pomoci Lucky Ládrové z EA (které moc děkuji za tuhle možnost) soutěž o 2 ,,vstupenky" do betaverze SimCity.


UKAŽ SVŮJ TALENT: Přes překážky (minikomiks)

11. února 2013 v 14:53 | © Lovelysims team |  Ukaž svůj talent - zviditelni sebe i blog

Ahoj všichni čtenáři lovelysims blogu. Mám simsi moc ráda. Nemám blog o nich, ale i na mém blogu můžete nalézt 3. díly dalších komixů a plno fotek. Další komixy najdete v archivu v lednu, ale teď ke komixu, který tu je zveřejněn. Moc vám děkuji za všechno a vím že můj komix obsahuje pár nereálných prvků, ale i tak doufám že vás potěší a že se i pousmějete :). Moc děkuji Cherrygirl, je to vážně úžasná adminka, která mi často pomohla a právě jí vděčím za to, že mi vůbec jdou do hry dát downy apod., takže buďte na cherry hodní :D. Moc si vážím vašich laskavých komentářů a doufám že se tu nenajde někdo, komu by na mém komixu něco vadilo. No já už vás nebudu napínat a tady je komix:

Mladá dívka Wendy se účastní mezinárodních závodů. Najednou se ale před ní zjeví překážka, ke které se váže né zrovna šťastná vzpomínka. Dokáže Wendy překonat všechny překážky a dostat se i přes hroznou vzpomínku přes překážku, která navždy změnila její život? Nyní vám Wendy povypráví svůj příběh...

Článek na rozloučenou od Cherrygirl

7. února 2013 v 17:10 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Rychlé zprávy
Milí návštěvníci,
dnes ode mě čtete poslední řádky. Jednoho dne to přijít muselo, vlastně to jen čekalo, než to vyjde na povrch. Já osobně jsem nad tím přemýšlela snad milionkrát. Pokud ještě někdo nechápe, tak odcházím. Odcházím z tohoto blogu, kde jsem strávila více jak dva roky.

13. září 2010, jsem skončila v konkurzu na webmastera LS na druhém místě a to jen díky druhému úkolu, kde jsem vytvořila obrázky v The sims 2 na tématiku známých filmů. Začátek na LS byl skvělý, i když já měla takový strach vydat nějaký článek, že jsem svůj první článek zveřejnila až další měsíc (ale přesně =D ), kdy už návštěvníci pomalu zapomněli, že jsem byla také vybrána =D Byly to upravené fotky v TS2 nazvané Podzim v městě - byla jsem z toho tak nervózní, že jsem ani nadpis nenapsala správně =D

Další rok jsem začala s rodinkou BigGreen, která zaznamenala docela úspěch a bavila mě. Musím přiznat, že to nebyl uplně nápad z mojí hlavy, ale inspirovala jsem se příběhem rodinky, který psala Bee♥Free z blogu b34-sims2.blog.cz. Já tu rodinku strašně ráda četla, a tak mě napadlo, proč to neudělat v The sims 3. Myslela jsem, že napíšu jen pár dílů, ale nakonec jich je několik desítek =D Potom ale hodně lidí z LS odcházelo, až jsem tu zůstala téměř sama. Tehdy jsem poprvé myslela na odchod. Nakonec jsem tu ale zůstala a pokračovala dál. Chtěla jsem přibrat někoho nového na blog (Gipsík také), ale jak vidíte, tak se to moc nedaří. A opět mám pocit, že jsem tu sama, i když je na LS i Gips.

Rodinka BigGreen ke stažení

5. února 2013 v 17:09 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Ze života rodiny BigGreen

Ahoj,
jak jsem minule psala, že Vám dám rodinku ke stažení, tak je tady. Nemohla jsem si odpustit vyfotit ještě pár fotek s každým členem. A tak se můžete podívat na každého člena a rozhodnout se, koho si chcete stáhnout. Hned na úvod napíšu, koho ke stažení dávám, protože počítám do rodinky možná víc lidí.

Drew, Kahleen, Bryan, Thomas, Matt a Colin. Teda když jsem to teď napsala, tak mi přijde, že jich je nějak málo =D Sebastiana už nikde nemám, ale toho by asi ani nikdo nechtěl. Další "členy" jako je DeeDee se synem by jste taky pravděpodobně nechtěli, ne?

Tak pojďme na to. U každého je i odkaz ke stažení. Všichni jsou aktuálně starý, oblečený, prostě takový, jak je na fotkách uvidíte =)