Poslední dáreček na rozloučenou s dnešním programem...

24. prosince 2012 v 21:00 | © Lovelysims team | Gipsí a Cherry |  Speciální události

Všechno cukroví snědeno, dárky všechny rozbalené, papíry rozházené, svíčka dohořívá... Právě končí pomyslný Štědrý den na LovelySims. Někdo ještě možná nemá vše vybaleno - jako například já, protože s námi slaví celá sedmičlenná rodina a rozbalování dárků nám trvá vždycky minimálně do tří hodin v noci - někdo už se naopak chystá na kutě. Ať tak či onak, ráda bych Vám poděkovala za to, že jste se ulili z vánočního shonu a přišli se podívat, jak tu my dvě šaškujeme a hrajeme si na Ježíšky :) Doufám taky, že Vás články a ono překvapení, které včera zmiňovala Cherry, potěšily, pobavily a mile překvapily. Jsem moc ráda, že jsme se tu dneska takhle sešli a prožili ten nejmagičtější a možná i nejkrásnější čas v roce - Vánoce.

Tak dobrou noc a sladké sny, Gipsí

Jak úvod, tak závěr jsme si s Gipsí rozdělily, abychom Vás obě mohly přivítat a také se s Vámi rozloučit. Jsem ráda, že jste se na chvilku stavili a podívali se na to, co jsme pro Vás s Gips vytvořili. Já teď nejspíš koukám na všechny ty dárky, co jsem dostala. Dívám se kolem sebe, jak se všichni usmívají nad dárky a navzájem se "chlubí" co kdo dostal. Můj zrak často dopadá na krásně ozdobený stromeček, jehož barevná světýlka ve mě probouzejí přijemný hřejivý pocit. Snad jste si také vychutnali tento Vánoční čas.

Přeji dobrou noc!
Vaše Cherrygirl.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | 28. prosince 2012 v 16:08 | Reagovat

Párty to byla povedená, pěkně nachystaná a líbila se mi. Obdivuju to, že se vám vůbec chtělo něco takového dělat. Všechny články jsem prošla, přečetla nebo se pokochala obrázky, krásné dárky od ostatních bloggerů, rodinky od Cherry a obrázky a příběhy od Gips... doufám, že jste měly krásné a klidné Vánoce a přeji Vám všem vstup do Nového roku tou správnou nohou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama