Listopad 2012

Ze života rodiny BigGreen / 44. díl

30. listopadu 2012 v 17:18 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen
Listí stále padalo a padalo, a tak nezbávalo než ho buď uklízet nebo nechat být. Ale jelikož jsou holky pracovitý, tak ho stále hrabaly. A Drew se snažila splnit příležitost v podobě přinesení ryby za zlepšení známek, a tomu přeci nemohla odolat =D

Aneb vítejte v novém dnu rodinky.

Sims Cast 30, 31

28. listopadu 2012 v 16:25 | © Lovelysims team | Gipsík |  Sims Cast
Ahoj :)
Všimla jsem si, že jsme zapomněly dát na blog 30. video se Sims castem, tak ho přidáváme společně s tím nejnovějším, 31. dílem.

Třicítka je posledním Sims Castem, který ještě moderuje Defi. Rozhodla se odejít, což pobouřilo nemálo fanoušků sims castu :) Já ji též měla ráda, ale docela se bavím nad tím, jak jsou někteří nad tím rozhořčení ;)


Ve třicátém díle se představují hlavně dva noví moderátoři, Lukáš a Twwiggy (ta jistě nebude úplně neznámá). Mě osobně se velmi líbí ten ,,úvod", vypadá to docela vtipně a efektně ;) Co bych jediné doporučila tka snad příště dávat do videa více ,,výrazu" - určitě v tom asi bude hrát roli nervozita z prvního antáčení, tak pro příště bych nasadila méně kamenné tváře a trochu rpacovala i s hlasem :) nicméně já jsem s výběrem naprosto spokojená, ti dva se podle mého k SC moc hodí a já jim přeju hodně štěstí ;)

A kdo objeví ve videu něco povědomého, nemýlí se :D I já byla hodně překvapená, ale jsem za to mco ráda a vážím si toho :)


Podzim s Heléne

27. listopadu 2012 v 17:11 | © Lovelysims team | Gipsík |  Gipsík

Ahoj :)
Po Cherrygirliné bombardaci rodinkou (kterou jsem mimo jiné četla jedním dechem a měla jsme sto chutí nakopat Bryana do zadku) jsem se na hlavní stránku vecpala i já :D Ráda bych Vám ukázala zase ,,svou rodinku" - čítající zatím jednoho člena. Přemýšlím, že bych vám s touhle rodinkou tak trochu ještě představila roční období, která přišla v novém datadisku. Možná si budete pamatovat mojí předrecenzi, ve které byla prakticky jen zima - tak bych to možná mohla odčinit teď :) Věřím, že ještě spousta lidí hru nemá, třeba čeká na Vánoce, tak by to mohlo pomoci při rozhodování zda tento nebo jiný datadisk. Tvorba mě bavila, včera jsem si hrála jak malé dítě - nečekejte tedy klasickou recenzi, spíš něco jako pokus o umělecké fotky (nebo něco na ten způsob). Tak jdem na to!

Ze života rodiny BigGreen / 43. díl

25. listopadu 2012 v 9:14 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen
Passante závodil s větrem, kdo bude rychlejší. Kopýtko střídalo kopýtko a poponášelo ho to městem stále dál. Chtěl poznat každé zákoutí jeho nového domova, jeho nového světa. Ať pršelo nebo ne, on musel, protože ho hnala nekonečná zvědavost.

Ze života rodiny BigGreen / 42. díl

22. listopadu 2012 v 21:43 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen
Ahoj,
hned na úvod bych Vám chtěla poděkovat za krásné komentáře a jsem ráda, že Vás rodinka stále baví, protože mě momentálně taky moc baví =D

Je tady další díl a s tím i letní festival, který Drew a Kahleen nemohli nenavštívit. Kahleen hned běžela k ledové tříšti a dala si duhovou, která jí přišla nejlákavější z velkého výběru.

Retexturace vlasů - Newsea Lemon Grass

21. listopadu 2012 v 18:10 | © Lovelysims team | Gipsík |  Downloady TS3/ Vlasy

Čau mňau :)
Kdyby někdo nevěděl (což asi nevíte), tak tímhle pozdravem nás vždycky zdravil na táborech náš bezva vedoucí :) Takže si rozhodně nemyslete, že jsem se přetransformovala do kočky, jen mě přepadl náhlý záchvat sentimentality. Nebojte, už mě přešel ;)

Rozhodla jsem se vás opět ,,potěšit" downloadem vlastní tvorby (potěšit je v uvozovkách naprosto správně, předpokládám, že článek přerolujete dál, na nějaké inteligentnější články od mé inteligentnější adminské polovičky Cherry). Nicméně jsem si už připadala jako škrt, že mám nasysleno tolik vlastní tvorby v počítači, ale tady na blogu skončí tak 1% (zbytek jsem líná nahrát). Proto jsem se rozhodla, že jeden z těch použitelnějších downloadů uveřejním a los padl na můj oblíbený mesh. Rekolorovala a retexturovala jsem ho před dlouhou předlouhou dobou i do The Sims 2 - připomínám ho, aby si dvojkaři nemuseli stěžovat, že trojku nehrají :) No a pro trojkaře už tu mám celý článek s downloadem.

The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let.

20. listopadu 2012 v 21:26 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let.

Ahoj,
jen co jsme vyzkoušeli dodatek Roční období, už se ví o nové balíčku do TS3, a to The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let.

Více info v celém článku.

Ze života rodiny BigGreen / 41. díl

19. listopadu 2012 v 12:15 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen

Ahojky,
tak se tu opět shledáváme s rodinkou BigGreen, která teď rozvýřila klid, který panoval na LS a zasloužil se o to především Bryan. Jelikož už mám také dodatek Roční období, který je momentálně nejspíš jední z nejoblíbenějších a u některých možná v řebříčku oblíbenosti vyhrává úplně, tak jsem si ho musela zahrát s rodinkou BG. A proto, že se mi už hromadí spousty fotek, rozhodla jsem se vypustit na svět první díl hraný v dodatku RO. Představím Vám aktuální složení rodinky, jejich pošramocené, ale snad zlepšující se osudy. Nebudu se radši moc vykecávat, protože dále je ještě nasekáno hodně textu, který vás provede změnami, které nastali a také vás seznámí s létem v RO.

Od narození chlapečka, kterého má Deedee s Bryanem, se hodně odehrálo, a to jsme u toho ani nebyli. Jak to má teď Bryan si necháme na později, ale prozradím Vám, jak to dopadlo s ostatními. Když se Kahleen dozvěděla o narození chlapečka, už nemohla dále zůstat a tak sbalila kufry a společně s Drew se odstěhovala. A co se Sebem? Ten tam zůstal, protože si konečně našel smečku a necítil se už tolik sám. S ním tam zůstal i pejsek Štístko.

Rodinka BigGreen - Konec Kahleen a Bryana?

18. listopadu 2012 v 11:04 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen

Ahoj,
teď se toho v rodince BigGreen odehrálo opravdu hodně. To podstatné je, že Kahleen a Bryan nejsou spolu a všichni víme čí je to z těchto dvou chyba. Dala jsem dohromady obrázky z minulých dílů, kde jsou zachyceni právě Kahleen a Bryan jako připomínku jejich vztahu, který skončil. Video není nic extra....kvalitu fotek to zhoršilo, ale i tak mi to dalo hodně práce. Hlavně jsem si prošla starší díly a docela mě to bavilo =D

Ze života rodiny BigGreen / 40. díl

17. listopadu 2012 v 10:03 | © Lovelysims team |  Ze života rodiny BigGreen
Sebastian toužil po tom mít dalšího vlkodlaka ve své blízkosti a tak napadl svojí kamarádku ze školy, kterou chtěl také proměnit. Už v tom nechtěl být sám.