Září 2012

Závěrečný přípitek na zdraví na dlouhá léta

29. září 2012 v 20:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Speciální události
Cink, cink...
Narozeninová oslava je za námi a nám tedy zbývá už jen si připít a rozloučit se. Co bych tedy blogu popřála já...

Samozřejmě dlouhá léta - ať už s námi nebo bez nás. Počítám s tím, že ani jedna z nás tu neoslaví své osmdesátiny, ale ráda bych, kdyby se blog ještě na pár dalších let zachoval. Je na něm mnoho vzpomínek, kterých by bylo škoda, kdyby tu zůstaly jen tak bez povšimnutí ležet. Takže blogu přeji, aby na něm nejen zůstaly staré vzpomínky, ale vznikaly i nové, které tenhle blog udrží při životě.

Méně sentimentálních autorů - jako jsem já. Nehroutí se svět, nezastavil se čas a stejně jsem nějak rozhozená z toho, že jedna éra blogu končí a další, už sedmá, zase začíná. nemám ráda začátky ani konce, jsem zkrátka příliš konzervativní. Takových autorů by tu mělo být co nejméně, protože pak se každý jejich článek jako je tento stává šlichtou :) Příště podobný článek bude psát někdo jiný, já už to dělat nebudu :D V zájmu zachování zdraví všech.

Ať se na blogu objeví ještě více vlastní tvorby - ráda bych, aby se v příštích letech na LS rozšířilo ještě více vlastní tvorby, ať už seriálů, komixů nebo downloadů. Myslím, že už máme celkem pěknou sbírku úplně vlastních downloadů, což má jen málo blogu, ale nikdy neškodí víc a víc. Já sama bych se ráda naučila dělat pózy (respektive bych ráda zprovoznila Blender), tvořit vlastní meshe a skvrny na zvířata do The Sims 3. A taky bych chtěla hodinky s vodotryskem - podobný nesmysl jako to, co jsem napsala před chvílí, neboť každý ví, že Gips je příliš líná, než aby to splnila.

A uzavřu to tím, že bych si přála, aby na blog chodili ti samí skvělí lidé, co doposavad. Jistě, někdy to není perfektní a stane se, že se buď neshodnou autoři s návštěvníky nebo návštěvníci mezi sebou, ale myslím, že poslední dobou neřešíme nic tak závažného, aby to bylo ,,na nože". Dobře si pamatuju na hádky, které jsem čas od času našla na ostatních blozích - oni pomlouvali LS, LS pomlouvalo je a z nadávek použitých v komentářích by se docela dobře dal vydat slovník. Nicméně teď už je dlouho klid a já si přeju, aby to tak zůstalo i nadále - abychom tu na sebe byli milí a příjemní, koneckonců jde jen o hru. Co se mě osobně týče, nerada řeším nějaé pomluvy nebo žabomyší hádky a myslím, že to ani není třeba. Stačí přeci jen vypnout Internet a někoho, kdo s vámi nesouhlasí, můžete navždy zapomenout :) Tak nač se hádat?

Doufám, že jste si oslavu užili a některé věci z ní i využili a pobavili se u nich. Můžu říct, že se všechny autorky (to všechny skoro zní nepatřičně, když už jsme tu jen tři) moc snažily a mě osobně se články holek strašně líbily :) Takže gratulace a zatleskání patří určitě i jim za to, že tu jsou se mnou a že si tu tak rozumíme :) Díky holky!

Loučí se s Vámi (za celý tým), naprosto dojatá Gips, která je ale dojatá úplně ze všeho, na co přijde... Takže nic nového, vážení ;)

Ke stažení: Tři rozvrhy hodin

29. září 2012 v 19:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Grafika ke stažení

A další oslavová várka :) Tentokrát je to opět něco pro Vás, co můžete použít. Jsou to tři rozvrhy hodin. Pro ty, které ve škole mučí denně sedm až osm hodin denně - jako mě - to třeba může být malá útěcha, že se člověk alespoň podívá na část své oblíbené hry než odspěchá na něco podobně záživného jako je matematika či politologie. Můžete si s tím polepit skříňku, doma stěnu, nástěnku, skříň, ledničku... Cokoliv vás napadne :) Výše vidíte úplně první verzi, zbylé dvě jsou pro hráče-minimalisty, kteří mají rádi jednodušš věci. Ten poslední je dokonce pro angličtináře, kteří upřednostňují anglické nápisy před českými. Číslovky jsou multijazyčné :D Tak pojďme na ty zbylé dva:

Katniss a Rozinka

29. září 2012 v 18:00 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Cherrygirl

V tomto článku Vám ukážu kousek života Katniss a Rozinky. Vlastně to bude jen slet několika fotek.

Projekt KS (3) - Drezura ,,zvedni kopýtko"

29. září 2012 v 17:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Projekt - Koňské soutěže
Po krátké odmlce Vám u příležitosti této slavné události přináším další a snad i očekávaný díl Koňských soutěží :)
Dnes bude řeč o drezuře, velmi oblíbeném sportu, na který se krásně dívá, jelikož je velice elegantní a vypadá efektně. Tak pojďme na něj!

The Change - 1. díl

29. září 2012 v 16:00 | © Lovelysims team / Adel |  The Change
Ahoj všichni, k dnešní oslavě narozenin blogu také přidávám něco ode mě. Ale než přejdeme k představení minikomixu, chtěla bych blogu popřát vše nejlepší k šestým narozeninám, hodně příspěvků, vysokou návštěvku a hlavně, ať ještě dlouho vydrží =).

A teď konečně k minikomixu The Change. Teď mám takové špatné období, takže jsem toho nestihla a ani neměla náladu přidat více, takže se omlouvám a snad si to minikomixem vylepším :D.
Název komixu The Change je v překladu Změna. Komix je taková ta romanťárna, která dělí lidi na dvě skupiny - ty, kteří ji nesnáší a ty, kteří je přímo vyhledávají. Minikomix bude mít celkem dva díly a dala jsem si s ním dost práci, tak snad se vám bude líbit :).


Klikni na Celý článek.

Jak upravit simíka na layout - 13. Tutoriál

29. září 2012 v 15:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Úprava
Mám tu pro Vás po dlouhé době tutoriál z oboru photoshopování. Předpokládám, že většina z Vás tu má blog o sims a chce mít hezký layout, vlastní tvorby, s vlastním simíkem. Proto jsem Vám sepsala návod, jak upravuju fotky simíků na layouty já. Nebojte, není to nic těžkého, stačí, když se s Photoshopem budete znát blíž než na první pohled :)

Budete potřebovat:
- Akci do Photoshopu - nejlépe takovou, která vám foto zesvětlí a zvýrazní barvy.
- Brushe ,,kůže" - vyjímečně dám odkaz, stáhnete tady.
- Photoshop, jakoukoliv verzi, mělo by to fungovat všude.
- Základní štětce - obsahuje každý PS, nemusíte stahovat
- Není úplně nutné: grafický tablet

Jednorožec

29. září 2012 v 14:00 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Fotky by Cherrygirl
Dneska se naposledy ozývám s článkem na oslavu 6. narozenin blogu. Zakončila bych to podle mě tím úplně nejhezčím stvořením, které nám přibylo díky datadisku Domácí zvířata. Je to jednorožec, jak už jste mohli z obrázku poznat. Podařilo se mi ho najít, když jsem s Katniss a Rozinkou putovala po Moonlight Falls.

Příroda v Moonlight Falls

29. září 2012 v 13:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Gipsík

Jako další jsem si pro Vás připravila fotky z Moonlight Falls :) V tomto městě je naprosto úchvatná příroda, která v podstatě není ničím rušena, protože město je poměrně slabě obydlené a i to málo domů je s přírodou sladěno tak, aby nezanikla její krása. Pokud můžu tvrdit, Moonlight Falls je jedno z nejpovedenějších ba možná i nejpovedenější město, které vývojáři vytvořili. Vše je protkáno úžasnou tajemnou atmosférou, kterou utváří všechny moonlightfallské hory, lesy, vodopády, rybníky i mosty, zkrátka vše.

Katniss London

29. září 2012 v 12:00 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Downloady TS3/ Simíci
Ahoj,
také se dnes připojuji k dnešní oslavě narozenin. Vytvořila jsem siminku ke stažení. Jmenuje se Katniss London a překvapivě má ráda zelenou a je vášnivou čtenářkou. Kromě toho si také pořídila kočičku Rozinku, se kterou tráví téměř všechen svůj čas. Pokud chcete vidět další fotky, tak si rozklikněte článek.

Recolor vlasů - PeggyGift March 2012

29. září 2012 v 11:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Downloady TS2/ Vlasy