Červenec 2012

Upíři v The sims

31. července 2012 v 21:46 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Fotky by Cherrygirl

Ahoj,
už nějakou dobu mi tahle fotka straší ve složce s věcma do The sims. Chtěla jsem porovnat upíry v The sims 2 a 3. V TS2 byli upíři modří a vlastně na nich šlo víceméně hned poznat, že je to upír, zatímco v TS3 se ti upíři více podobají těm, co známe z twilight sagy. Kteří upíři se vám líbí více? Mě osobně ti z TS3, ale stejně mi k tomu "dokonalému" upírovi ještě něco chybí. Nedávno někdo do komentářů napsal, že doufá, že upíři v Obludáriu nebudou jen "ochutnávat" krev z ostatních simíků, ale bude je moci zabít a to je právě asi to, co mi na nich chybí. Kdybych chtěla být hodně velká detailistka, tak by se mi k nim líbila i nějaká historie nebo tak. Ráda si přečtu vaše názory =)

Obludárium - zaměřeno na víly a zombíky

29. července 2012 v 19:25 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  The sims 3: Obludárium
Ahojky,
přináším nové informace z dodatku Obludárium. Minule jsem zmínila něco ohledně vlkodlaků a tentokrát se zaměříme na víly a zombíky.

SimsCast 23

28. července 2012 v 22:14 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Sims Cast

Ahoj,
tak je tady další díl SimsCastu. Původně jsem myslela, že bych přidala další díl té "recenze v příběhu" (Po setmění), ale nakonec jsem objevila další díl SimsCastu, aspoň další díl dopíšu. Každopádně se v tomto SimsCastu máte na co těšit. Tentokrát se zaměřili na způsoby, jakými mohou simíci v TS3 umřít. V TS3 mi simík snad nikdy neumřel, tak s tím nemám žádné zkušenosti, zato v TS1 a TS2 jsem pár věcí zkusila. Přeji pěknou podívanou!

My parents killers - 4. díl

25. července 2012 v 10:40 | © Lovelysims team / Adel |  My parents killers
Ahojky! :) Zase tu máme další díl komixu My parents killers.


Počet obrázků: 7
Co se stalo v minulém díle?: Shaylin si šla urovnat myšlenky na své oblíbené místo - rozlehlé pole. Po příchodu domů se její rodiče narychlo rozhodli, že se přestěhují do městečka jménem Neverglade.
Pro přečtení klikni na Celý článek :) Přeji pěkné čtení.

Fotky na téma: Sny / Úvod

21. července 2012 v 7:29 | © Lovelysims team / Adel |  Ze hry Adel
Ahoj! :) Chtěla bych vám urychlit čekání na další díl komixu novinkou, co jsem vymyslela. A o co se bude jednat? Chystám fotky na téma Sny.

Máte rádi sny? Na noční můry se vás ptát nebudu, ty každému nejsou vůbec příjemné. A ano, právě SNY budou téma vícedílných fotek na toto téma. Vytvořila jsem několik vzhledově různých siminek, kterým se zdá sen. Sen, ve kterém po něčem touží, nebo to také může být noční můra s jejich nejhoršími představami. A právě ze snu vždy jedné siminky bude díl fotek na téma. Očekávejte tak 5 dílů (článků).

No dobře, bude článek, tam fotky siminky, které se zdá sen. Zdá se vám, že jsem ještě vše neprozradila? Zdá se vám dobře :D.

Já vám nenapíšu, o jaký sen se jedná, co se jí zdá. Myslím, že by vás to mohlo bavit, protože se můžete vyjadřovat v komentářích, co se simce zdá. Budu se snažit udělat to obtížně poznatelné, abyste si museli všímat detailů a podle těch to poznat. Vždy v dalším díle fotek uvedu, co byl předchozí sen siminky.

A abych vás tolik nenapínala, tady je ochutnávka z prvního dílu:


Ještě nehádejte, co by to mohlo být za sen, protože to na sto procent nepoznáte :D. Tohle je taková jen "úvodní fotka", nejsou na ní žádné detaily, podle kterých byste sen této zrzky mohli poznat.

Já si myslím, že by to mohla být legrace :). Zapojíte se?

Projekt KS (1) - Cross Country aneb běžíme přes příkopy

20. července 2012 v 9:53 | © Lovelysims team | Gipsík |  Projekt - Koňské soutěže
A je tu první díl Koňských soutěží :)
Dnes se mrkneme na zoubek oblíbené soutěži Cross Country.

Ze života rodiny BigGreen / 28. díl

17. července 2012 v 16:11 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Ze života rodiny BigGreen
Ahoj,
po dlouhé době přispívám s dalším dílem rodinky BigGreen. Jak víte, přestěhovali se do nového domu, který jsem vám také představila a teď už se zase můžeme podívat na jejich životní příběh.

Projekt KS (0) - Úvodem k jádru pudla

16. července 2012 v 20:17 | © Lovelysims team | Gipsík |  Projekt - Koňské soutěže
Krásný podvečer všem našim návštěvníkům a zejména těm pravidelným :)
Možná jste někdo postřehl, že jsem se v jednom z mých komentářů zmínila, že chystám takový ,,projekt" s koňmi. Nyní nastal čas Vám ho představit. Pod zkratkou Projekt KS v názvu článku se skrývá ,,Projekt koňskské soutěže díl nultý". Jednoho krásného večera mi zkrátka došlo (čtěte: hráblo mi), že spousta z hráčů The Sims 3 Pets neví nic o soutěžích, ve kterých směle závodí a navíc je zde daleko více možností, jak si v TS3 Pets zablbnout.

Tento projekt má zkrátka představit několik koňských soutěží, které je možno zajet v The Sims 3, ale které je především možno nafotit. Ono ,,jet soutěž" a fotit ji je velký rozdíl. Fotit se totiž dá daleko více soutěží, než do kterých je možno vstoupit na Jízdárně. V této instituci máte na výběr pouze tři typy soutěží. Dostihy, parkur, cross country. Trénovat se navíc dá ještě méně věcí, pouze rychlost a skoky. Koníka při soutěži nevidíte a těžko komix z dostihového prostředí nafotíte v kryté jízdárně, kam nemáte přístup ;)

Proto několik chytrých hlav dalo hlavy dohromady a vymysleli spoustu downloadů, jež je možno použít k focení. Jak jistě víte, ten cvalotrysk v TS3 není ideální, simíkům trvá snad milion roků, než alespoň začnou slušně sedět v sedle a koník taky nemůže od začátku běhat. Zkrátka prvních pět bodů dovedností je to nuda, pak se to teprve začíná vylepšovat.

Na to vše v poslední době vzniklo několik vychytávek, které bych vám ráda prozradila a pošoupla vás k vědění o tom, co se s čtyřnohými koňskými miláčky dá všechno dělat. Nebudu říkat ,,download seženete tuhle a tamhle" - ba ne, to si musíte najít. K výbavě správného hráče totiž patří především (a jen) trpělivost, trpělivost, trpělivost. pokud budete chtít najít, najdete. Nicméně vám zábavnou formou prozradím některé tipy, triky a také informace o REÁLNÝCH koňských soutěžích, tkeré se v TS3 dají napodobit. Tak se těšte, milánci :)

My parents killers - 3.díl

15. července 2012 v 13:15 | © Lovelysims team |  My parents killers
Ahoj, po delší odmlce je tu nový díl komixu My parents killers, se kterým budu pokračovat. Možná vás zarazí, že má některá siminka jiné legíny, nebo trochu jiný výraz v obličeji, než v minulých dílech. Je pro to jednuduché vysvětlení, a to, že po mém odchodu jsem vymazala vše, co jsem ve hře měla. Po příchodu na LS jsem postavy opět vytvořila znovu, jenže smůla mě provázela dál - omylem jsem smazala složku se soubory packages. Teď už je to v pořádku a myslím, že pokud to nebudete nějak detailně zkoumat, možná ani nepoznáte, že jsou simíci trochu jiní.


Počet obrázků: 5. Chtěla jsem udělat trošku kratší díl, aby jste si komix trošku oživili v paměti :). Ale zase je tam více textu, snad se tím prokousáte.

Co se událo v minulém díle?: V minulém díle se Shaylinina maminka zhroutila a už měla strach jenom z pomyšlení na to, že by měla pokračovat ve své práci - tudíž někoho zabít. Proto Shaylin chce jít někam ven, aby se rodiče mohli domluvit, co budou dělat dál.

Tak klikni na "Celý článek." Přeji pěkné čtení :).

Moments

12. července 2012 v 17:12 | © Lovelysims team I Cherrygirl |  Moments

Ahoj,
tak se konečně ozývám s dalším minikomiksem. Po dlouhé době jsem zase fotila něco "komiksového", tak doufám, že to nebude úplná katastrofa. Co se týče textu, tak ten jsem psala už dřív. Napadla mě jedna myšlenka, která je podle mě dost reálná, i když nemusí být vždycky tak vyhrocená. To už posuďte sami. A pokud chcete, pusťte si k tomu hudbu.

Debussy-Clair de Lune