Leden 2012

Další SimsStore věci zdarma

31. ledna 2012 v 17:06 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Downloady TS3/ Ostatní
Čauky,
připravila jsem si další článek se SimsStore věcmi zdarma ke stažení. Úvodní fotka s tím nijak nesouvisí. Je to jen jedna fotka ze hry a ne z rodinky BigGreen. Třeba se Vám bude něco líbit nebo hodit. Máte to v celém článku =D

Ze života rodiny BigGreen / 14. díl

29. ledna 2012 v 9:42 | © Lovelysims team | Cherrygirl |  Ze života rodiny BigGreen
Ahoj,
máme tu další díl rodinky BigGreen a upozorňuji, že bude opravdu hodně hodně dlouhý =D tak se na to radši připravte. A můžeme jít na to.

Návod : Dekorace v sousedství

27. ledna 2012 v 13:13 | © Lovelysims team | Cherrygirl |  Tutoriály - The Sims 2

Sunrise & Tempest

24. ledna 2012 v 19:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Gipsík
Dnes jsem si pro Vás připravila malou ukázku z mojí The Sims 3. Jelikož jsem pyšná majitelka Mazlíčků, byla by škoda se o ta nádherná zvířátka s Vámi nepodělit. Proto si teď budete moci prohlédnout obrázky dvou mých oblíbených mazlíků a to úžasně učenlivého hříbatka jménem Rising Sun, kterému ale jeho majitelka mazlivě přezdívá Sunrise. A pak mého asi nejoblíbenějšího koníka, klisny s velkým závodním a skokovým srdcem, Tempest. Na následujících fotkách uvidíte její první kroky k velké kariéře závoďáka. Zatím tak nevypadá, našlapuje dost nejistě a její milovaná jezdkyně se tváří, jako by snědla kilo šťovíku, ale brzy se z nich stanou přátelé na život a na smrt a nastoupí na pole vítězné slávy a poraženeckého zahanbení. Třeba jejich příběh bude na blogu pokračovat dál, pokud budete chtít ;)

Ze života rodiny BigGreen / 13. díl

23. ledna 2012 v 16:52 | © Lovelysims team | Cherrygirl |  Ze života rodiny BigGreen
Ahoj,
je tady první článek o rodince BigGreen v tomhle roce. A vy se můžete podívat, jak začal Nový rok u nich. Vánoční výzdoba už zmizela a vrátili se zase do normálního života. Na fotce sedí kočka Candy v křesle. To mi zrovna připomnělo, že jsem se také chtěla zmínit o anketě k minulému dílu. Že má Kahleen nejvíce hlasů mě nepřekvapilo, ale koukala jsem, kolik hlasů měl ne moc známý křeček Borůvka, ale možná si získal tolik hlasů právě kvůli svému jménu. No nic, nebudu zdržovat.

Váránasí «2» Denní chléb

21. ledna 2012 v 23:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Váránasí

Díl obsahuje násilí a fotky se sexuálním podtextem. Nikoho nenutím komix číst, proto si pak proím nestěžujte v komentářích, jak je to odporné. Nike jsem nepsala, že komix bude psán a dělán "v rukavičkách". Protože nemá cenu psát "mládeži pod 15 vstup zakázán", ani to sem psát nebudu, stejně byste to nedodrželi. můžu jen doporučit těm, kteří se neradi dívají na násilí a obnaženou horní polovinu těla žen, aby článek nerozklikávali.


Speciální edice Showtime Katy Perry

21. ledna 2012 v 9:02 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  The sims 3 Showtime
Ahoj,
tak jsou tady další novinky, které jsou spojeny s datadiskem Showtime, který vyjde již v březnu tohoto roku.
Nyní bude dostupná speciální edice Showtime inspirována zpěvačkou Katy Perry. Electronic Arts Inc nedávno oznámila začátek rozsáhlé a exkluzivní tvůrčí spolupráce mezi Katy Perry, jednou z dnešních největších celebrit, a The Sims ™, jednou z nejpopulárnějších herních sérií všech dob. Ve spolupráci s Katy Perry má světoznámého Studio Sims plány na rozvoj několika "sims her". Tak jsem na to teda zvědavá. Vy se každopádně můžete podívat na video a několik fotek.


Do nového začátku, nový vzhled.

19. ledna 2012 v 23:06 | © Lovelysims team | Gipsí |  Aktuálně na blogu

Klepnutím na obrázek náhled zvětšíte
Ahoj všem, kdo jste noční můry a v tuto dobu ještě nespíte.

Já už se pomaličku polehoučku chystám, ale neodpustila sjem si ještě jeden článek na dobrou noc. Chtěla bych Vás v něm informovat o novém vzhledu (lay, designu, kabátku, looku, outfitu... jak kdo je zvyklý ;)). Ještě není úplně hotový, v nejbližší době by k němu měly vzniknout ještě nové popisky do menu, které dostala do péče Cherry (já jsem na to levá - tedy levá jsem na všechno, ale na tohle extrémně). Já jsem vytvořila takovou tu kostru nového vzhledu.

Nechtěla jsem nic moc přeplácaného ani příliš barevného, vsadila jsem spíš na jednoduchost a zaručenou kombinaci šedé a modré barvy. Zároveň taky doufám, že se Vám bude aspoň trochu líbit a neomrzí Vás, protože tu nějakou dobu vydrží. Buď až do jara, nebo o chvilku kratší dobu. Ale teď tu minimálně několik dalších týdnů bude.

Jak jsem řekla, layout ještě není hotový - a nezávisí to jen na popiskách, ještě je na blogu spousta práce. A zejména s rozcestníky a rubrikami. To chceme také zlepšit. Blog už je za ta léta malinko nepřehledný, některé rubriky nesedí s obsahem článků, zejména ukážu prstem třeba na tutoriály, které jsou v zoufalém skladu rozházené do libovolných rubrik. Ty chci udělat úplně nejdříve, jsou pro mě jako pěst na oko. A další věcí je i to, že než se vzhled zaběhne, mohou se ještě vyskytnout nějaké technické problémy, například že něco nebude fungovat tak jak má - anebo vůbec.

To by bylo prozatím vše. Později ještě dodám náhled vzhledu, v zájmu zachování pro "pozdější doby". Ale to až bude úplně kompletní. Tak dobrou noc a sladké sny všem, Gips

P.S. Konečně má layout i ikonku na hlavní stránku! To je neuvěřitelné :D Nemůžu si pořád zvyknout, půl roku jsem překlíkávala z Oblíbených. Tak snad Vám to teď bude k užitku.

Nový začátek

18. ledna 2012 v 19:46 | © Lovelysims team | Gipsí a Cherry |  Aktuálně na blogu
Krásný večer všem.

Prvně musím říct, že je OPRAVDU krásný, pro tento blog rozhodně nejkrásnější za poslední skoro dva týdny. Nešlo si nevšimnout, že blog byl na krajíčku svého konce. Ale pokud máme být upřímné, byla to jen jakási "zástěrka". Zpočátku jsme opravdu myslely, že LovelySims skončí - a možná i naší vinou. Ale pak nám Lori prozradila, jak je to s blogem doopravdy.

Jak jistě víte, poslední dobou jsme měly plné ruce práce jen dvě, zbytek blogmasterů - no, kde těm byl konec. A proto se Lor rozhodla ke kroku, který měl ukázat, zda ještě někdo z blogmasterů ještě o LS jeví zájem. Vyvěsila na hlavní stránku článek, smazala layout... A také nastavila týdenní ultimátum. Celý týden se autoři mohli ptát, co je s LovelySims. Ale zájem o blog jsme projevily asi jen my dvě, Gipsí a Cherr.

A týdenní ultimátum v těchto dnech skončilo. Proto Vám s radostí můžeme oznámit, že blog bude odteď nadále funkční. Žádné zrušení LS oficiálně nehrozilo, jak jsme se dověděly o několik dní později. Celé to bylo jen divadýlko, aby se zjistilo, kdo o blog opravdu stojí a kdo ne. Proto pro Vás máme ještě několik zpráv.

Tou první a vlastně nejdůležitější, která leckoho zklame nebo potěší, je ta, že blog budeme odteď "vést" my dvě. Tedy CherryGirl a Gipsík. Už chystáme nový layout, namísto toho zničeného. Snad se tu objeví do pár dnů, když vše dobře půjde. Další částí je konkurz. Rozhodly jsme se ho úplně zrušit. Pokud někdy budeme na blog chtít výpomoc, seženeme si ji "samy" - už asi ne přes konkurz. Tenhle konkurz byl navíc dost "nešťastný", vypadal, jako by měl na tu "akci" vliv. Ne, že bychom nenašli několik fajn lidí, kteíř mají pěknou tvorbu. To jsme našly, ale už jsme více opatrné, koho pustíme na blog. Tahle dost depresivní zkušenost nás naučila, že ne každý vypadá tak, jaký je doopravdy.

A to tady platí několikanásob. Nějdřív se nám Lorien zdála fajn. Po začátku konce už její obliba u nás klesla. Ale když jsme se dozvěděly pravou tvář jejího konání, začalo nám jí být líto, protože je to rozhodně fajn a příjemný člověk. A proto nás hodně mrzely komentáře od Vás, na její osobu. Přezdívky, které jste jí často dávaly, si ani zdaleka nezasloužila. Samozřejmě, to, co jsme věděly my, bylo Vám skryto, ale někdy neškodí šetřit slova. Proto bychom Vás aspoň chtěly poprosit, abyste na ní nevzpomínaly ve zlém. Aby neodcházela za svou práci nesnášená. Chceme, aby LovelySims měl nový začátek, s čistým štítem. Aby dostal druhou šanci, stejně jako ta, která blog stvořila a která ho taky mohla s klidem a kdykoliv zničit - a neudělala to. Myslela jen na to, aby blog měl lepší budoucnost, i za cenu toho, že ona bude za tu špatnou.

Takže... děkujeme, Lorien. Děkujeme ti za LovelySims i za možnost tu pracovat. A obě se tu vynasnažíme, aby ta dlouholetá dřina nevyšla na prázdno.

Návod : Lepší fotky 2

7. ledna 2012 v 13:03 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Tutoriály - The Sims 2
Dneska je tu další návod z minisérie Lepší fotky. Opět vám poradím, jak si můžete zlepšit fotky v The sims 2. Možná to někteří vědí, ale stále jsou ti, kterým se tohle bude hodit. Protože každý je nejdříve začátečník.