Silvestrovská párty - Radovánky na Silvestra

31. prosince 2011 v 16:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Vánoce na Lovelysims - 2011

Taky už se na Silvestra nudíte? V televizi pořád to samé. Pořád nějaké mejdany roku z Václaváku, sestřihy nejlepších Silvestrů... Je to otrava. Co třeba zkusit něco nového, abyste se neukousali nudou?

Dabing:

Dabing je veselá hra, na Silvestra přímo stvořená. Tady se televize stává největším přítelem. Pusťte si nějaký film, nejlépe ten, který všichni dobře znají (Titanic, Pretty Woman, různé animované filmy jako Madagaskar, Ice Age apod.). A pak zkoušejte dabovat. Zaručeně: čím větší blbosti říkáte, tím lepší "film" vznikne - dabing můžete i natáčet! Samozřejmě ale natáčejte film, ne toho, kdo dabuje ;)

Karaoke:

Stáhněte si například na Youtube některá videa s textem. Pak je můžete přepálit na DVD nebo pustit na počítači. Spolu se známými pak můžete zpívat míst těch opravdových zpěváků! Nebo si dejte soutěž - vyberte jednoho "rozhodčího", který bude určovat, kdo je v karaoke nejlepší. zaručeně se pobavíte. A budete překvapeni, jak strašně zpíváte ;)

Kočička:

Tuhle hru jsem našla někde na internetu a vypadá vtipně (budeme jí muset vyzkoušet dnes večer u známých, abych vám tu neradila nějakou blbost :D) Takže popis hry: Hráči sedí v kruhu. Jeden hráč je uvnitř kruhu a představuje chudinku kočičku. Kočička si klekne před libovolného hráče, žalostně zamňouká a dělá přitom komické grimasy. Sedící hráč musí pohladit kočičku po hlavě a říct: "I ty naše malá milá kočičko." Nesmí se u toho ale usmát! Ostatní se smát mohou. Když se hladící hráč usměje, musí si vyměnit místo s kočičkou. (A třeba si u toho něčeho loknout...) A vše se opakuje - nevěřili byste jak je to těžké!

Zima zima všude je, veliká!

Tato hra je taky nalezená, ale přišlo mi škoda se s Vámi nepodělit: Na volném prostranství, kde je neporušený sníh, se vyšlape několik cestiček, které se různě kříží. Některé můžou být i slepé. Hráči se během hry mohou pohybovat pouze po cestičkách. Jeden hráč má babu a snaží se někoho chytnout, po dotyku mají babu oba. Takto se pokračuje, až do vyhlazení všech hráčů. Last man standing vyhrává :-) - bohužel, u nás sníh není, takže máme smůlu (tady bychom si dělali cestičky leda v bahně). Ale může se to hodit někomu, kdo třeba žije na výše položeném místě ;)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Issy* Issy* | Web | 31. prosince 2011 v 17:55 | Reagovat

Si pamatuju, jak jsme s kámoškou předabovávali Stmívání a byla to sranda jak něco! :D Nejlepší hláška; místo mám "pocit, že mě sleduje" přeřek "mám pocit, že mě miluje" xD. A ještě lepší, když to řekl chlap o chlapovi. :D To dabování fakt doporučuju!

2 Michelle Michelle | Web | 31. prosince 2011 v 18:38 | Reagovat

to dabování je dobrý nápad, určitě dneska vyzkouším :D

3 Lenča Lenča | Web | 1. ledna 2012 v 13:16 | Reagovat

Tento článek jsem už četla včera, ale zapomněla jsem napsat komentář :D :-) Takže to dabování je fakt dobrý nápad :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama