Prosinec 2011

Silvestrovská párty - Závěrečný článek

31. prosince 2011 v 23:59 | © Lovelysims team | Gipsík |  Vánoce na Lovelysims - 2011

A je tu konec... Konec naší párty, konec dne, konec roku.


Silvestrovská párty - Radovánky na Silvestra

31. prosince 2011 v 16:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Vánoce na Lovelysims - 2011

Taky už se na Silvestra nudíte? V televizi pořád to samé. Pořád nějaké mejdany roku z Václaváku, sestřihy nejlepších Silvestrů... Je to otrava. Co třeba zkusit něco nového, abyste se neukousali nudou?

Dabing:

Dabing je veselá hra, na Silvestra přímo stvořená. Tady se televize stává největším přítelem. Pusťte si nějaký film, nejlépe ten, který všichni dobře znají (Titanic, Pretty Woman, různé animované filmy jako Madagaskar, Ice Age apod.). A pak zkoušejte dabovat. Zaručeně: čím větší blbosti říkáte, tím lepší "film" vznikne - dabing můžete i natáčet! Samozřejmě ale natáčejte film, ne toho, kdo dabuje ;)

Karaoke:

Stáhněte si například na Youtube některá videa s textem. Pak je můžete přepálit na DVD nebo pustit na počítači. Spolu se známými pak můžete zpívat míst těch opravdových zpěváků! Nebo si dejte soutěž - vyberte jednoho "rozhodčího", který bude určovat, kdo je v karaoke nejlepší. zaručeně se pobavíte. A budete překvapeni, jak strašně zpíváte ;)

Kočička:

Tuhle hru jsem našla někde na internetu a vypadá vtipně (budeme jí muset vyzkoušet dnes večer u známých, abych vám tu neradila nějakou blbost :D) Takže popis hry: Hráči sedí v kruhu. Jeden hráč je uvnitř kruhu a představuje chudinku kočičku. Kočička si klekne před libovolného hráče, žalostně zamňouká a dělá přitom komické grimasy. Sedící hráč musí pohladit kočičku po hlavě a říct: "I ty naše malá milá kočičko." Nesmí se u toho ale usmát! Ostatní se smát mohou. Když se hladící hráč usměje, musí si vyměnit místo s kočičkou. (A třeba si u toho něčeho loknout...) A vše se opakuje - nevěřili byste jak je to těžké!

Zima zima všude je, veliká!

Tato hra je taky nalezená, ale přišlo mi škoda se s Vámi nepodělit: Na volném prostranství, kde je neporušený sníh, se vyšlape několik cestiček, které se různě kříží. Některé můžou být i slepé. Hráči se během hry mohou pohybovat pouze po cestičkách. Jeden hráč má babu a snaží se někoho chytnout, po dotyku mají babu oba. Takto se pokračuje, až do vyhlazení všech hráčů. Last man standing vyhrává :-) - bohužel, u nás sníh není, takže máme smůlu (tady bychom si dělali cestičky leda v bahně). Ale může se to hodit někomu, kdo třeba žije na výše položeném místě ;)


Návod : Lepší fotky 1

30. prosince 2011 v 12:00 | © Lovelysims team (CherryGirl) |  Tutoriály - The Sims 2
Ahoj,
připravila jsem si pro vás pár návodů a také jednu minisérii, která se bude věnovat fotkám v The sims 2. Pokusím se vám poradit, jak mít fotky lepší. Někdy jde jen o maličkost, která může hodně pomoct. A zde je první návod z minisérie Lepší fotky.

Prvním krokem k lepším fotkám ve hře je samotné nastavení grafiky. Ta však souvisí s výkonem. Tudíž můžeme si ve hře zlepšit grafiku, ale jen do určité míry. Samotná hra nám upraví nastavení podle toho, jakou máme grafickou kartu, ale někdy můžeme té grafice trochu pomoci.

Rodinka McFlower

30. prosince 2011 v 0:26 | © Lovelysims team (Cherrygirl)
Ahoj,
koukala jsem se, kdy naposledy vyšel díl Rodinky McFlower a zjistila jsem, že na konci listopadu. Chtěla jsem udělat i vánoční díl, ale nakonec nebylo moc času. Ale tento článek píšu, abych vás s něčím obeznámila. Procházela jsem se složkama v mém pc a zjisitla jsem, že mám také fotky novomanželů Melanie a Kevina. Chtěla bych je napsat tak jako článek rodinky McFlower a bylo by to tak na dva nebo tři díly. Záleží na vás.

Jak přetvořit simíka ve hře

27. prosince 2011 v 9:10 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Tutoriály - The Sims 3
Vytvořili jste si simíka, ale až ve hře zjistili, že má propadlé tváře nebo že je hrozně ošlivý? Už se s tím smiřujete nebo jdete udělat nového simíka? Tak se zastavte, protože to jde mnohem jednodušeji. Stačí třeba jen pozměnit pár detailů nebo přeměnit simíka na uplně někoho jiného. Z dospělého můžete udělat dítě nebo z muže ženu a různě. Teď si ukážeme návod, jak to udělat. A věřte, není to nic těžkého =)

Sims Store věci ZDARMA!

26. prosince 2011 v 10:37 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Downloady TS3/ Ostatní
Ahoj,
už nějakou dobu mám tento článek připravený. Jde o předměty, které jste si mohli dříve koupit v Sims Store a nyní už jsou tyto předměty zadarmo ke stažení. Proto, pokud se vám bude něco líbit, odkaz vás odkáže na stránku, kde se předmět/y nachází a vy si je budete moct nejen stáhnout, ale také si o nich něco přečíst. Snad se vám bude něco líbit =)

Vše je v celém článku.

Vánoční program 2011 - Přehled článků

25. prosince 2011 v 12:21 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Vánoce na Lovelysims - 2011

Ahoj,
už včera mě napadlo napsat tento článek, ale nezbyl už čas. Proto ho píšu až teď. Včera, jak víte, u nás na blogu probíhal Vánoční program, kde jste se i vy mohli ve Veselé vánoční hře zapojit. Pokud jste ho prošvihli, můžete se na jednotlivé články podívat. Zde je přehled:


Doufám, že jste si včerejší Vánoční program užili a články se vám líbili. Snažili jsme s Gipsí, jak jsme mohli a v příštím roce věříme, že přibude více autorů a třeba i bohatší program. Nyní už nám chodí plno přihlášek na nového blogmastera blogu, kterou můžete poslat i vy (zde). Každý má šanci =)

Vánoční program - Závěrečný článek

24. prosince 2011 v 20:00 | © Lovelysims team | Gipsík |  Vánoce na Lovelysims - 2011

Vánoční program dospěl k samému svému konci. Nastal čas se rozloučit. Uzavřít tento nádherný den a začít magickou noc, která se tak úspěšně slaví téměř po celém světě. Dnes jste mohli na LovelySims najít hru, nový příběh rodinky, tradice a zvyky nebo třeba simsinku ke stažení. Vánoce jsou letos možná trošku chudší, pravda, články byly po dvou hodinách namísto jedné, ale i tak si myslím, že se nám tu celkem podařilo rozpoutat pěknou vánoční atmosféru.

Do hry se Vás zapojilo opravdu hodně - ani jsem nečekala, že Vás bude tolik. jsem opravu moc ráda, že se Vám podle všeho líbí. I proto bych teď ráda poděkovala já Vám, návštěvníkům.

Již celý rok a půl mě tu podporujete a dodáváte mi chuť tvořit víc a víc a zlepšovat se. Mnohdy nejsem moc příjemná a občas je se mnou nuda, ale ani tehdy na mně nezanevřete. Vyslechla jsm si tu už spoustu urážek a nepěkné, třeba neoprávněné kritiky a rýpání. Ale stále mám huť tu pracovat a snažit se vydával lepší články. Je to díky Vám. Jste skvělé publikum a nikdy bych Vás za nic nevyměnila. Proto bych se zároveň i ráda omluvila za všechny komentáře, které zůstali bez odpovědi... Za všechno, co jsem kdy řekla nepříjemného nebo kousavého.

Jsou Vánoce a jsou mimo jiné časem i odpouštění a díků. Původně jsem chtěla jen popřát pěkné Vánoce, ale "závěrečné" články mě vždycky přepsříliš dojímají. Proto tahle malá osobní zpověď. Jsme moc ráda, že jsem tu vydržela už celý ten rok a půl. Je to tu s vámi moc fajn. A doufám, že tu vydržím taky ještě o něco déle a že mě tady snesete ;)

Takže VŠEM přeji krásné a šťastné Vánoce, plné pohody, klidu a radosti. Koneckonců, Vánoce jsou jednou do roka, tak si ej musíme užít. Jelikož už je 8 hodin, jáprávě teď sedím se svou rodinou a pejsky u stolu a cpeme se bramborovým salátem a kapříkem (v mém případě asi jen tím salátem, od doby, kdy jsem viděla tu "kapří vraždu" už bych ho nevzala do pusy). Za chvíli se vrhneme an tu kopu dárků, ale podstatné bude jen jedno - že jsme všichni spolu. Proto doufám, že naší "blogovou rodinu" tady na LovelySims budeme tvořit i po celý příští rok a že se tu všichni budeme bavit. Za sebe můžu říct, že jsem za tu zkušenost MOC ráda a děkuji Vám za ní. Znovu říkám, jste skvělí!

Vaše Gips