Říjen 2011

Ze života rodiny BigGreen / 3.díl

31. října 2011 v 14:04 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen
Vítám vás,
u dalšího dílu rodinky BigGreen. Tentokrát jsem ke článku přidala také písničku (Beyonce-Broken Hearted Girl), jak mi jedna čtenářka poradila, tak doufám, že se vám bude líbit.


Luissa Moonlight

30. října 2011 v 14:21 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Downloady TS3/ Simíci

Ahoj,
přidávám simku do The sims 3 ke stažení. Snažila jsem se jí udělat zase jinou než předešlé. Dala jsem ji také řasenku, která se tu někomu líbila a ona je opravdu hezká. Bohužel jsem nevyfotila celý její outfit, který se skládá z červeného svetru, pěkné černé sukně, silonek a skvělých a zajímavých botou. Takže, když si jí stáhnete, tak uvidíte =D A v celém článku jsou ještě nějaké fotky a odkaz ke stažení.

SOUTĚŽ: Vyfoť se se svým mazlíčkem - Hlasování

29. října 2011 v 21:24 | © Lovelysims team | Lorien |  SOUTĚŽ - Vyfoť se svým mazlíčkem
Je 29 října a jak jsem slíbila, je zde týdenní hlasování soutěže Vyfoť se se svým mazlíčkem. Přihlášky, které mi příjdou po zveřejnění tohoto článku již nebudu brát v potaz, protože si myslím, že na focení a posílání bylo času dost. Nakonec se mi do této doby sešlo 17 lidí, kteří se budou ucházet o lákavé ceny, kterými jsou originální hry, Flash disk nebo trička s motivy The sims 3. K vzhledem k počtu přihlášených jsem se také rozhodla pozměnit průběh soutěže, takže pozorně čtěte.

Rodinka McFlower XVII.

28. října 2011 v 13:41 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Rodina McFlower

Ahoj,
po dvou dílech rodiny BigGreen (TS3) jsem nezapomněla ani na rodinku McFlower (TS2) a tak je tu další díl. Nový díl se tu neobjevil tak dlouho, že už jsem poslední díl na hlavní stránce nenašla. Ale teď tu je další, tak pojďme na něj =D

Ze života rodiny BigGreen / 2. díl

26. října 2011 v 19:42 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen
Ahoj,
původně jsem chtěla dát další díl později, ale jelikož nemám momentálně nic jiného připraveného, tak dávám další díl hned po tom minulém. Doufám, že vám to nebude vadit. Jsem také ráda, že život této zatím malé rodiny zaujal =) Brzy by se tu ode mě mohl objevit dům do The sims 3, ale jen nějaký menší =)

Kahleen se probudila do nového dne a hned ji před domem čekalo sladké překvapení v podobě zmrzlinářského vozu. Seběhla hned schody a šla si koupit zmrzlinu. Vybrala si (nebo spíš jsem ji vybrala) kornout.

Ze života rodiny BigGreen / 1. díl

24. října 2011 v 15:47 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Ze života rodiny BigGreen
Ahoj,
tak už vás můžu konečně seznámit se svojí rodinkou v The sims 3. Když jsem si nainstalovala nový datadisk Domácí mazlíčky, tak jsem je chtěla zkusit. A tak jsem šla rovnou do města Appalooské pláně a tam si vytvořila novou rodinu. Pokud jste si přečetli titulek, tak víte, že se jmenujou BigGreen. Je to pouze mladá dospělá a kůň, ale pokud jste sledovali rodinku McFlower v The sims 2, tak je vám asi jasný, že u dvou členů nezůstane =D Dívka se Kahleen a koník Sydney (podle města v Austrálii).
Dodatek Domácí mazlíčci mě opravdu natchnul a baví mě snad víc ne Po setmění. A to jsem ještě nezkoušela psa a kočku =)
Tak pěkné čtení!

6. Díll/ Two Lives

23. října 2011 v 9:00 | © Lovelysims team (Cherrygirl)
Ahoj,
tak jsem tu s dalším dílem. Dneska by se tam měli objevit zajímavé věci. Možná, že něco rozpoznáte, nebo je poznáte až v dalších dílech. Děj už jde tak nějak ke konci a záleží na vás, jak dlouhé to chcete mít. Pokud by byl velký zájem, mohl by být komiks delší a možná i zajímavější nebo udělám zkrácenou verzi. No ale teď už dnešní díl =)

Fotografická soutěž - Vyfoť se se svým mazlíčkem

22. října 2011 v 0:19 | © Lovelysims team | Lorien |  SOUTĚŽ - Vyfoť se svým mazlíčkem
SOUTĚŽ GENERATIONS která byla vyhlášená v srpnu je ZRUŠENA. Stala se mi dost nepříjemná věc, která nakonec spuštění soutěže odložila natolik, že ji už není možné se k ní vrátit. Tímto bych se chtěla omluvit všem přihlášeným, na e-mail jim ráda napíši důvody, skrz které je soutěž zrušena, ale více se k tomu nebudu vyjadřovat.
Pojďte se profotografovat ke skvělým zážitkům a báječným cenám. Mám pro vás nachystanou novou soutěž. Jak titulek napovídá, bude se jednat o fotografickou soutěž, tentokrát k ní ale vůbec nepotřebujete The Sims! Zahrabejte se do galerie svých fotek a hledějte nějakou, na kterých jste vy, někdo z rodiny nebo třeba váš kamarád vyfocený s nějakým zvířátkem, a máte vyhráno. Pokud žádnou takovou fotku nemáte nebo se vám zdá, že by jste ji nyní zvládli udělat zajímavější, vytáhněte foťák, nabijte baterky a pusťte se do práce. Že nemáte mazlíčka? Nebo se nechcete fotit? Kdo říkal, že to musí být živé zvíře a že na fotce musíte být i vy? Fantazii se meze nekladou. Dost zbytečných řádků, pusťíme se rovnou do pravidel.

Různé fotky ze hry

21. října 2011 v 21:46 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Fotky by Cherrygirl

Dobrý večer,
zrovna jsem dopsala další díl komiksu Two Lives, který by se tu zítra mohl objevit. Ale teď jsem připravila článek, kde vám ukážu svoje momentky ze hry. Možná se i zasmějete =D

Domácí mazlíčci (video+obrázky)

18. října 2011 v 19:12 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  The Sims 3 Domácí mazlíčci

Ahoj,
na youtube.com se objevilo nové video týkající se Domácích mazlíčků, kteří dnes vyšli v Americe a již 21.10.2011 to vyjde u nás. Video je moc hezké. Navíc v celém článku jsem vybrala pár obrázků z tohoto datadisku =)
P.S.: akorát to video není česky