Září 2011

Rodinka McFlower XV.

29. září 2011 v 21:15 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Rodina McFlower

Ahoj,
dnes, po delší odmlce, než je zvykem, se tu objevuje další díl Rodinky McFlower. Tipovali jste si, kam pojedou na dovolenou, a pravdu měli ti, co si mysleli, že na ostrov Twikki. Tak jedem =D
Tohle je už možná předposlední díl, tak si ho pořádně užijte.

Jak se zbavit špatných downloadů (TS3)

28. září 2011 v 14:08 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Tutoriály - The Sims 3

Ahoj,
napadlo mě, že když kolem sebe pořád vidím, jak lidé říkají, že jim nejede sims, udělat návod na to, jak se zbavit špatných downloadů. Už nějakou dobu znám jeden program, který by vás těchto potíží mohl zbavit. Já jsem měla taky problém, že se mi hra načítala půl hodiny, pak hodinu až jsem to vypla. Problém byl v tom, že jsem měla ve složce Packages downy do The sims 2. A v tomhle mi pomohl právě program Dashboard. Pokud o něm chcete vědět víc, dejte si celý článek.

Limitovaná edice Domácích mazlíčků!

28. září 2011 v 9:07 | © Lovelysims team | Milda |  The Sims 3 Domácí mazlíčci
Zdravím všechny, po delší odmlce se vám znovu hlásím,

jak určitě víte, 21. října 2011 vychází dodatek The Sims 3 Domácí mazlíčci i pro herní konzole Xbox 360 a PS3, se kterým budete moci hrát za své zvířecí mazlíčky. Po podobném datadisku k TS 2, jsem se ho dočkali i k nynější trojce.

Dnes vám ukážeme úplný seznam zvířátek, které budou součástí Limitované edice pro herní konzole Xbox360 a PS3, která je k dispozici na předobjednávku a to do vyprodání zásob. Hráči tak mohou v podobě Iron Teriéra nebo Robo Dane prohledávat zákoutí svého města anebo třeba jako Kočičí kostlivec či Aztécká kočka pronásledovat duchy, ale čeká vás toho mhonem víc.

Two lives/3.díl

26. září 2011 v 14:25 | © Lovelysims team (Cherrygirl)
Ahoj,
po týdnu je tady další díl komiksu. Už jsem ho měla včera skoro připravený. Ani nevím, co víc napsat, snad jen příjemné čtení. Snad se bude líbit =)Jak opravit základní hru po instalaci CAP

25. září 2011 v 17:26 | © Lovelysims team | Gipsík |  Ostatní Návody

Ahoj :) Co tak koukám, většina lidí tu má problém s demem Create-a-Pets. Já říkám - stáhněte si to, pokud chcete! Chyba, kterou to bude možná hlásit, se dá opravit za vteřinku a není na to potřeba žádné počítačové nadání. A za ty mazlíky to stojí

Jak stáhnout Create-a-Pets

24. září 2011 v 9:50 | © Lovelysims team | Gipsík |  Ostatní Návody
Konečně jsem přišla na to, jak stáhnout mazlíčky. Vím, že s tím má problém i několik dalších uživatelů a proto vám sem dávám jednoduchý návod.

Co budete potřebovat? Především účet na TheSims3.com a dále pak program Origin, který si můžete stáhnout přímo při stahování Create-a-Pets - takže ho nemusíte shánět ;).

Jak postupovat? Přejdete na tuto stránku: »klikněte« a zaškrtněte Přečetl(a) jsem si a souhlasím se smluvními podmínkami služby EA Online a Stáhněte. přehodí Vás to na tzv. Origin. počkáte, než všechno naběhne a u C-A-P zmáčknete Download Now. Až vám to vyhodí tabulku, zadejte přihlašovací údaje na TheSims3.com. Pokud ještě nemáte program Origin, nechte ho stáhnout za pomoci Download Origin now. Až Vás to provede instalací a program se zobrazí, najdete tam v nabídce Create-a-Pets a necháte stáhnout.

To je celý návod, jak tento nástroj stáhnout. Zdá se to složité a přitom je to vlastně docela primitivní, stačí na to přijít a mít založený účet na TheSims3.com. Doufám, že jsem Vám pomohla a zandelouho se můžete těšit na první příspěvky s mazlíčky ode mně :) Přeji příjemný den všem nadšencům do Mazlíků i ostatním hráčům, Gips

Create A Pet Demo

23. září 2011 v 20:00 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  The Sims 3 Domácí mazlíčci

Čauky,
už jsme vás na tohle upozorňovala a už je to taky tady. Konečně si můžete vytvořit mazlíčka. Včera vyšlo demo Create A Pet. Tak pokud si to chcete vyzkoušet, můžete si to stáhnout tady, pokud máte vytvořený účet nebo tady, pokud máte program Origin (pokud ne, vyzve vás to k jeho stažení).

Live with colors

22. září 2011 v 19:24 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Fotky by Cherrygirl

Ahoj,
asi dvě hodiny jsem teď pracovala na tzv. "upravench fotkách" z The sims 3. Už dříve jste se tu ode mě mohli dočkat upravených fotek z The sims 2 ( tady, tady, tady a tady). Tentokrát se tématika točí kolem barev. Nápad byl barevné punčochy. Představovala jsem si to trochu jinak, ale takhle je to asi lepší. Vytvořila jsem tři siminky, nafotila je a potom fotky upravila, což mě bavilo asi nejvíc. Také jsem vytvořila jednu pózu a můžete hádat, která to je. Tak doufám, že se vám to bude líbit, protože by se to tu mohlo objevovat častěji =)

A taky už jdu psát další díl komiksu Two lives, který už mám trochu načatý =D

Další obrázky k dodatku Domácí mazlíčci

20. září 2011 v 13:41 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  The Sims 3 Domácí mazlíčci

Ahoj,
jsou tu další fotky z dodatku Domácí mazlíčci. A taky mám jednu novinku. 22.9. 2011 bude k dispozici demo Create A Pet. Je to něco jako Body Shop, ale vytváříte tam zvířata. Tak se uvidí, jaký to bude. Určitě to pak přidám. Tak pokud se chcete, pokračujte do celého článku =)

Návrat ztracené Deadly

20. září 2011 v 12:16 | © Lovelysims team| DeadlyDesire |  Rychlé zprávy

Především bych chtěla všechny pozdravit,
možná tu už na mě někteří zapoměli, a upřímně; já bych se ani nedivila. Tenhle článěk jsem možná měla napsat už mnohem dříve. Podívala jsem se kdy jsem přidala poslední článek a se zděšením jsem zavřela okno prohlížeče, musela jsem. Už je to půl roku a ne- věřte že jsem se na vás nevykašlala, alespoň ne dobrovolně. Pamatuju si že jsem pro vás naposledny chystala jednodílný komix a sakra, já na něj byla fakt hrdá. Pamatuju si svou euforii, když jsem ho dofotila a fotky zaostřila. Ale nevěděla jsem že se mi za pár dní zaviruje počátač tak že avast na to nebude stačit a ještě nepůjde ani přeinstalovat. Oprava? Nový by vyšel levněji. Nakonec jsem pátrala a pátrala a sehnala jsem za rozumnou cenu nový. Ale ouha, sims na něm nešlo. Víte co je vtipné? Že všechny ostatní hry na něm jdou, i takové které mají větší hardwarové požadavky než sims, ale ono nejde a nešlo. No a já po pár dnech řešení a nadávání,,proč to sakra nejde?!'' jsem začala čekat na zázrak, na den kdy ho zapnu a půjde...Když si to teď čtu tak se musím hrozně smát, působí to vtipně :D No vlastně takto se to dá říct taky, ale spíš by bylo výstižnější; Obřas jsem zkontrolovala jestli počítaš nezměnil názor, když ne tak jsem vztekle zabručela a šla jsem si pustit hudbu....Jo, to je výstižnější. :D Ještě jednodušeji to řeknu tak že jsem to prostě dva měsíce neřešila i když jsem věděla že s tím prostě budu muset něco dělat. O letních prázdninách jsem neměla moc času to řešit, skoro celý červenec jsem strávila ve svém milovaném Španělsku. Pak přišel srpen a to se přiznám, že jsem to ani řešit nechtěla...no na poslední týden, dva jsem jela za rodinou do Francie a věřte, že to jsem neměla na počítač ani sims pomyšlení...Je docela sranda, když si vzpomenu jak dlouho jsem tu nebyla a co se za tu dobu změnilo v mém životě a stalo, když si vzpomenu s čím jsem sem před rokem a půl přicházela..Ale ne, o to tu nejde, tohle je blog o sims a není tu to od toho, abych vám tu vylívala své šťastné pocity, ale abych vám sdělila že jsem to konečně vyřešila, že se vracím v plné páře. Napadlo mě že když jsem tu snad přes půl roku nebyla tak že bych tu mohla dát jakýsi dotazník, pokud by měl někdo zájem..

DeadlyDesire
brzy se zase ozvu...:)