Květen 2011

Ze života rodiny Collins X.

29. května 2011 v 17:28 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Fotky by Cherrygirl

Děkuji za milé komentáře k minulému dílu. Jsem ráda, že i vás to baví, tak jako mě =)

Bylo hezké počasí a dobrá nálada, a tak se holky Collinsovi rozhodli otevřít podnik. Ukázali se tu zajímavý lidé, které jsem tu ještě neviděla, takže to bylo rozhodně zajímavé.

Tutoriál: Tvorba vlastních póz I.

28. května 2011 v 16:36 | © Lovelysims team |  Tutoriály - The Sims 3
Krásné sobotní odpoledne!
Od té doby, co máme trojku, mi v nich zásadně chyběla jedna věc: pózovače. Ty se objevily až poslední dobou, kdy mám zaprvý spousty práce se školou a zadruhý mi blbne Sims, ač mám originální jak hru, tak OS. Tudíž jsem si tutoriál nemohla sama zkusit a tak. Doufám, že ale bude plně srozumitelný a nikdo s tím nebude mít problém ^^


The Sims 3 Hrátky osudu - Trailer

26. května 2011 v 18:22 | © Lovelysims team |  The Sims 3 Hrátky osudu
Zdravíme! A je to tady, slibovaný trailer je tu! Jak jsme vás informovali v reportu z páteční akce EA, měli jsme možnost zhlédnout, exkluzivně jako jedni z prvních hráčů, nový trailer na dodatek Hrátky osudu. Netrvalo to ani týden a máme ho tu oficiálně všichni. Tak si ho vychutnejte.

Ze života rodiny Collins IX.

24. května 2011 v 21:11 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Fotky by Cherrygirl

Nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem dlouho nepokračovala v rodince Collins a přináším další díl. Pokud si nepamatujete, co bylo minule, tak si to zopakujte, ale myslím, že lehce navážete.

Zde už vidíte mladší dceru naposledy v dětském věku, protože již přišel čas, aby obě holky vyrostli v teenky. Začínalo jaro a tak se kolem domu pohybovali světlušky a když oni tak krásně svítí...

REPORT- Prezentace TS 3 Hrátky osudu - Praha

22. května 2011 v 19:21 | © Lovelysims team | Milda |  Reprezentace
Zdravím všechny!
V pátek - 20.května 2011 - proběhla v pražské pobočce Electronic Arts prezentace k uvedení nového datadisku do The Sims 3 s názvem Hrátky osudu. Ani zde nemohl chybět Lovelysims Team ve složení: Lorien, Shin, Milda a DeadlyDesire. Sjeli jsme se do našeho hlavního města z různých částí republiky. Začátek akce byl plánován na 16. hodinu odpolední, ale já, Lorien a Shin jsme před EA postávali už půl hodiny před. Na místě už bylo několik fanoušků, kteří čekali, až budou vpustěni dovnitř. Už i organizátor Míra tam postával s velkým plagátem, který nebylo možné přehlédnout. Po chvilce se k nám přidala i DeadlyDesire a tak se místo začalo postupně plnit skalními fandy.

Co se dělo dál? Klikněte na celý článek ;)

The Sims 3 Hrátky osudu - Videodeník producentů hry

18. května 2011 v 20:59 | © Lovelysims team | Milda |  The Sims 3 Hrátky osudu
Vydání nového datadisku se už nezadržitelně blíží, již tento pátek se koná v Praze předváděcí akce právě k tomtu dodatku, o tom, co jsme se na ní dozvěděli nového vás budeme ihned informovat. Ale nyní se pojďme ještě podívat na videodeník tvůrců Hrátek osudu. Prozradí co je vedlo k vytvoření právě tohoto rozšíření a co všechno nám bude nově k dispozici.


Rybí animace a nějaké fotky z Cestovní Horečky

14. května 2011 v 22:31 | © Lovelysims team | Gipsík |  Gipsík
Animace zde: Rozklikněte (pokud by nefungoval obrázek výše)

Po dloouhé době jsem spravila svojí Cestovní Horečku, takže jsem dneska hrála. Můžu Vám říct, že jsem měla bez CH úplný absťák, protože tu hru miluju a vážně mě baví. Víc než Celá The Sims 3. Nebýt CH tak to asi s TS3 zabalím. Ale ten datadisk mě naprosto nadchl - ne jako Bon Voyage ve dvojce. To byl datadisk na houby. A přitom je to de facto to samý. Ale tady mě baví plnit všechny ty questy a získávat odměny, vylepšovat vízum... Miluju tu hru, nová prostředí, vybavení, oblečení a makeupy. Ale nezapomněla jsem ani na focení, které je skoro jako Frapsem - ve velikém formátu a dobré kvalitě. Nafotila jsem sérii fotek, ze kterých jsem vytvořila jednoduchou animaci (mimochodem, je to fotka ze zahrady domu, který vlastní Angelica d'Estienne, siminka, kterou jsem Vám nedávno dávala na stažení). A dál jsem taky nafotila pár fotek z mého milovaného Egypta.

Krátká zpráva ohledně Poradny

14. května 2011 v 14:43 | © Lovelysims team | Gipsík |  Poradna The sims 2/ The sims 3
Ahoj všem vespolek.
Každý den mi přijde alespoň jeden doatz týkající se stáhlé nebo půjčené hry či něčeho, co vůbec do Porandy nepatří. Takže mě napadlo Vás pouřčit ve speciálním článku a trochu rozepsat nejdůležitější pravidla poradny.

1) Cracklá, stáhlá, půjčená hra
Stále se opakující a množící se dotazy na toto téma jsou pro Poradnu velkou zátěží. Je jich tolik, že nevím co s nimi. Mazat je je obtěžující, ubírající čas. Ingorace je proto asi nejlepší možnost. To ale neznamená, že poradnu můžete spamovat komentáři typu "stáhla jsem si hru, jak do ní mám dát downlaods... odpověs co nejrichleji.". Stahování nebů půjčování - prostě jakékoli rozšiřování - je ilegální a pokud Vás nachytají, můžete byt i potrestáni. Ne, že Vám na týden zatrhnou rodiče počítač. Hrozí Vám skutečné, reálné tresty v podobě pokut. Mnohdy i více než jen pokuta. Ale i ta je celkem velkým trestem, protože může jít do několika set tisíc. Tady na blogu Vás nikomu nenapráskám, o to se postarají jiní, ale berte na vědomí, že tím, co napíšete, rikujete možnost svého odhalení dříve, protože spolupracujeme s EA, která na náš blog občas chodí a asi nebude rádo, pokud u uvidí lidi s kradenou hrou. Zjištění ID už pak nebude problémem. Mějte toto na paměti, než něco napíšete - odpovědi se stejně nedočkáte a možná si ještě uškodíte.

Ze života rodiny Collins VIII.

13. května 2011 v 17:56 | © Lovelysims team (Cherrygirl) |  Fotky by Cherrygirl

Ahoj,
nějakou dobu jsem nepřidala fotky rodiny Collins, ale to proto, že toho teď bylo ve škole opravdu hodně. Pokud vás ale tyto příběhy stále baví, tak budu samozřejmě přidávat dál =)

Do rodiny Collins se vetřel smutek po zesnulém Ethanovi a pár dní ho ještě oplakávali. Nebyly to dobré časy, ale jednou to přijít muselo. Nic ale nekončí.

Akce k uvedení dodatku The sims 3 Hrátky osudu

10. května 2011 v 20:36 | © Lovelysims team | Lorien |  The Sims 3 Hrátky osudu
Možná jste si již někteří přečetli na oficiálním Facebooku, že příští týden v pátek se v Praze koná akce k uvedení přicházejícího datadisku TS3 Hrátky osudu. Akce se bude konat přímo v "sídle" české pobočky EA a my budeme u toho, takže se můžete těšit na jednu z prvních českých fanouškovských recenzí vůbec... Akce je pouze pro pozvané hosty + pro 5 výherců soutěže, kterou pro tuto akci vyhlásila. Chcete se také podívat do EA a být jedním z prvních, kteří si Hrátky osudu zahrají? Soutěž končí 13.5 a zadání zni:

"Stačí jen na email sims.ea@email.cz napsat, na co se nejvíc těšíte v Hrátkách osudu a proč - a dejte si pořádně záležet, tuhle příležitost si přece nemůže nikdo nechat ujít!"