Červenec 2010

Hledám testery pro své downloady (Značka: Pouze hráči The sims 2)

31. července 2010 v 20:36 | © Lovelysims team | Shin |  Rychlé zprávy
www.Lovelysims.blog.cz

Zdravím a zároveň žádám...

Nenašel by se zde někdo, kdo by měl zájem a také odvahu otestovat mé ďábelsky geniální downloady pro hru The Sims 2? Pokud ano, napište mi sem do komentářů a já si vyberu tři lidi, kteří mi po vyzkoušení potvrdí, že download funguje, nikde mu nic nechybí a také mi k němu napíší své hodnocení. Bude se to týkat více věcí, takže spolupráce bude trvalá ;) Kdyby měl někdo nějaké dotazy, může se zeptat v komentářích ;)
www.Lovelysims.blog.czPyžama ke stažení

26. července 2010 v 15:34 | © Lovelysims team(IceFox) |  Downloady TS2/ Oblečení

Hodnocení komiksu Transparent Immortality (Autor: TerXi*)

25. července 2010 v 21:35 | © Lovelysims team | Lorien |  Hodnocení vaších komiksů
www.Lovelysims.blog.cz
Tak, musím sepřiznatm že tenhle komis mě baví :) Už podle obrázku mě to nadchlo a taky by se hodilo říct, že průběžně čtu, když se objeví nový díl. Sama autorka TerXi* měla problém s počítačem a já si i chvíli myslela, že tento komiks už nebude pokračovat, ale pokračuje :) Dost žvaNění, jdem na hodnocení.
www.Lovelysims.blog.cz

Dva teen komplety ke stažení

21. července 2010 v 12:41 | © Lovelysims team(IceFox) |  Downloady TS2/ Oblečení
Jelikož jsem včera nemohla pořádně usnout, zapla jsem si BS a snažila se něco vytvořit. Asi pět projektů skončilo v koši, jeden byl celkem dobrý, ale nedám ho sem. No, ale dvoje oblečení se mi celkem povedlo, tak ho dávám ke stažení. Jedná se o přetvoření dvou oblečků od Liany, které jsou pro dospělé simky, já je přetvořila pro teenky. Snad se budou líbit.


The Sims 3 Po setmění - Informace

21. července 2010 v 9:08 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Po setmění
Včera kolem 22:00 byl na EA Showcase oficiálně představen nový datadisk pro The Sims 3, jenž nese název ,,Po setmění". Můžeme čekat, že to bude obdobou TS2 Night Life, ale určitě to bude daleko lepší. Jaké převratné novinky přináší toto rozšíření se dozvíte v tomto článku.

Konečně již brzy dostaneme důvod zůstat ve městě dlouho do noci! The Sims 3 Po setmění nám otevře dokořán centrum města, které žije rušným a aktivním nočním životem. Na nejvyhlášenějších párty budeme vrážet do celebrit, po práci se bavit v barech, vyrážet na tour se svými kapelami, relaxovat ve vířivkách a pátrat po tom, co nebo kdo se skrývá v šeru, když zhasnou světla a město zahalí tma.

Nový datadisk je plný nových příležitostí k objevování pestrého života mimo všední dny simíků, do něhož patří například klábosení s celebritami na vrcholku mrakodrapu, boj o přízeň posluchačů na koncertu jejich vlastní kapely nebo předvádění barmanského umění v klubu ve městě.
Více v celém článku

The Sims 3 Po setmění - TRAILER!

20. července 2010 v 22:19 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Po setmění
Je to tu! Konference jen začala a my máme k dispozici exkluzivní informace o novém datadisku k The Sims 3! Bude se jmenovat The Sims 3 - Po Setmění! Toto rozšíření se bude zabývat tím, jak se vaši simíci budou bavit, až se setmí! Budou se moci stát celebritu, režisérem, nebo propaří celou noc, také se mouhou setkat s upíry. To a mnohem více v novém datadisku. Exkluzivní český trailer vám přinášíme jako první, vychutnejte si ho!


Už zítra infromace a obrázky z tohoto datadisku!


Rychlá zpráva - Dnes večer překvapení!

20. července 2010 v 13:38 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Info
Zdravím,
jak už název článku vypovídá, dnes prý kolem 22:00 hodiny večerní bude představeno nějaké překvapení. Nebude se to týkat Lovelysims, ale The Sims všeobecně, protože dnes se koná tisková konference EA, kde by měly být představeny nějaké novinky. Zatím se můžeme jen domnívat, co si na nás EA připravilo. Podle mě se bude jednat o nějaké nové rozšíření, ale nechme se překvapit.

Sledujte dnes večer LS a dozvíte se to mezi prvními ;)

Zdroj informací : Facebook + Sims3.cz

Veronov podle IceFox - 11. část

17. července 2010 v 12:50 | © Lovelysims team(IceFox) |  Ze hry IceFox
Dlouho tu nebylo žádné povídání z Veronova, tak vám dneska jedno přináším, ať na své hrdiny nezapomenete.
Poslední večer v tábořišti se někteří z výpravy rozhodli strávit opravdu pod širákem. Tedy, spíše je lákalo povalování na houpací síti, které je sice pro záda nezdravé ale jinak velice uklidňující ba dokonce návykové.
Rony si s chutí užívala klidného večera pod hvězdami… ta romantika, jen v okolí Trojjazerska nenašla žádného "fešáka" se kterým by si užívala tento moment.