Duben 2010

Hodnocení komiksu The Secret

30. dubna 2010 v 18:08 | © Lovelysims team(IceFox) |  Hodnocení vaších komiksů
Sice podle pořadí jsem měla hodnotit komiks Proč já?, ale houby můžu soudit z úvodu. Proto jsem postoupila na další komiks. A až autorka Vixy přidá alespoň 1. díl, komiks ji pak můžu zhodnotit. Proto prosím ty, kteří by se chtěli do této rubriky přihlásit, ať mají komiks alespoň s úvodem a 1. dílem, nebo 2 díly bez úvodu.

The Sims 3 Video - Iron Man 2 Parodie

29. dubna 2010 v 18:15 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Videa
Zdravím, i když je teď jedno z hlavní dění na LS vybírání nových blogmasterů, dovoluji si vám ukázat jedno velmi povedené video. Už brzy by měl do kin přijít film Iron Man 2 a to by nebyli vývojáři, kdyby nenatočili parodující video. Určitě stojí se na něj podívat.

Aktualizace : video je k mání už i česky ↓Konkurz na nového autora LovelySims týmu

26. dubna 2010 v 0:00 | © Lovelysims team |  Systémové zprávy
www.Lovelysims.blog.cz
Ilustrace: Milda
www.Lovelysims.blog.cz
◘ Formulář, který vyplníte a ve stejném souboru pošlete na e-mail: Lovelysims@seznam.cz
◘ Jako předmět uveďte KONKURZ = kdo nebude mít předmět, mažeme rovnou.

+ Stahuj +


Pokud nemáte Office, tohle by vám mělo pomoci: DOWNLOAD (je to ten samý příjmací formulář, ale v textovém souboru, který se dá otevřít na každém počítači, který jede na windowsech)

Link už je zcela funkční (Rapidshare ho totiž předtím z nepochopitelných důvodů hodil po desátém stáhnutí do "premium módu" a pak se na vás usmíval s errorem). Soubor už jde taky rozbalit všem... snad.

PS: Pokud nemáte Microsoft word, nepůjde vám to otevřít. Proto mi tedy do komentářů napište svůj e-mail, pošlu vám individuálně formulář rovnou do vaší e-mailové schránky.

◘ Čas na přihlašování do konkurzu máte do páteční půlnoci.
◘ Spolu s formulářem zašlete i požadované soubory, které jsou uvedené v dokumentu.
◘ Pokud máte nějaké dotazy, odpovíme vám na ně v komentářích.
www.Lovelysims.blog.cz

Destinace Francie - TS 3 Cestovní horečka

25. dubna 2010 v 9:49 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3: Cestovní horečka - Informace
Pamatujete? V listopadu minulého roku jsem zveřejnil recenze 2 destanicí z prvního datadisku The Sims 3 - Cestovní horečky. Měli jsme tedy Čínu a Egypt, musím být úplný, tudíž vám dnes přináším Franicii. Opět jsem natočil minutové video, které vám Franicii přiblíží. Podívejte se na něj ;)

Chcete se více dozvědět o Franicii? Klikněte na celý článek.

Soumrak nad Veronovem?

24. dubna 2010 v 19:55 | © Lovelysims team(IceFox) |  Rychlé zprávy
Tak si říkám, jestli těch zpráv pro dnešek nebylo dost. Přesto ještě před tím, než se tu rozběhne nový konkurz, mám jednu otázku na vás návštěvníky.
Před nedávnem tu bývala pravidelná rubrika z mé hry... bylo to docela úspěšné, myslím, že spoustu z vás vyprávění bavilo. Přesto mi po nedávné přeinstalaci hry žádné rodinky nezbyly. Bác! Byly fuč. Myslím, že změna postav vadí určitě víc než u komiksů. A taky mě zajímá, jestli by se tu našel někdo, kdo by to četl. Hlasujte v anketě.

Informace o připravovaném komiksu aneb Druhá serie Noise

24. dubna 2010 v 19:01 | © Lovelysims team | Mathew |  Rychlé zprávy
www.Lovelysims.blog.cz
Jak již víte, z technickým důvodů jsem byl nucen ukončit komiks Fear ještě před zveřejněním prvního dílu. Pak jsem dostal nápad nafotit druhou sérii celkem úspěšného a zajímavého komiksu NOISE (zde) s podobným námětem jaký měl Fear (ženská věznice).
Noise byl zajímavý možná i proto, že to bylo něco nového, celý komiks byl psán jinak. I přes pro složitost příbehu v první serii si ale někteří návštěvníci blogu Lovelysims všimli, že byl celkem nedomyšlený a nedotažený. A možná i proto je tu druhá série, která vám prozradí všechny neobjasněné informace. Doufám, že bude ještě zajímavější než ta první, a že se na ni těšíte.
www.Lovelysims.blog.cz

Zvolili jste...

24. dubna 2010 v 13:43 | © Lovelysims team | Lorien |  Systémové zprávy
www.Lovelysims.blog.cz
V anketě, která byla na blogu již od pondělí jste zvolili, že nechcete, aby se zde na blogu nacházeli neaktivní autoři (toto samozřejmě znamenalo, že se jedná o autory, kteří déle jak měsíc nekomunikují žádným způsobem a nevidí se u nich snaha cokoliv přidat) Tímto jste tedy podpořili naše rozhodnutí o tom, že Serafina již nadále nebude autorkou tohoto blogu. Díky vašemu rozhodnutí se tedy uvolnila v řadách autorů dvě místa pro někoho z vás.
www.Lovelysims.blog.cz
Konkurz bude vyhlášen pondělkem. Od půlnoci (z neděle na pondělí) zde bude až do páteční půlnoci zveřejněn formulář, který budete vyplňovat a následně posílat... na jaký e-mail, do kdy, atd se dozvíte v  pondělí. Již dopředu říkám, že formuláře budu přijímat pouze do pátku, na opozdilce (I kdyby jejich výmluva byla jakkoliv vážná) se nebude brát zřetel.
www.Lovelysims.blog.cz

Neviděli jste někdo mé nápady? Sbalily si baťůžek a šly směrem Antarktida.

23. dubna 2010 v 21:48 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Rychlé zprávy
Obrázek asi znáte, ale přijde mi, že se hodí. Jednak nám trošku zuří Eyjafjallajökull (snad jsem to napsala dobře, pokud ne, opravte mě) a jednak se trošku cítím jako ty dvě slečny. Věci se mají takhle:

Můj počítač Emil mě už dávno zlobil. A nepřestal s tím. Dokonce mě donutil odinstalovat Sims 2, což pro mě znamená naprostou ztrátu možnosti fotit ucházející komix. Mám totiž jen The Sims 3. A to jste neviděli, co to je za boj, když mám hrát za dva lidi. Souboj Titánů! Zuřivá Anaphe vs. neposlušné TS3.

The Sims 3: Povoláná snů - 3 nové obrázky

23. dubna 2010 v 20:15 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3: Povolání snů - Informace
Zdravím, exkluzivně vám přinášíme 3 nové obrázky z připravovaného datadisku The Sims 3 Povolání snů. Jeho vydání se už blíží, proto se pojďme navnadit na tento skvělý datadisk.

Zdroj: Simprograms.com

Bezplatný balíček Renault pro The sims 3

22. dubna 2010 v 13:32 | © Lovelysims team | Lorien |  The Sims 3 Info
www.Lovelysims.blog.cz
Bezplatný balíček s novými elektromobily Renault pro vaše milované Simíky bude vydán na oslavu vozidel značky Renault, kteří se chystají v roce 2011 uvést na trh revoluční automobily s nulovým podílem provozních splodin. Balíček bude obsahovat jeden z posledních modelů vozu Renault Z.E a několik ekologických předmětů (např.: solární panely, stanice na dobíjení baterií). Takže pokud vaši simíci dbají o jejich životní prostředí, tak tento balíček jistě uvítají.
Výhodou je pro všechny Simíky, kteří žijí šetrně ke svému prostředí a budou využívat šetrná zařízení, že budou mít nižší týdenní výdaje.

Další informace (kdy, jak a kde stahovat) se budou i nadále doplňovat. Zveřejněno bylo i 5 screenshotů, kde můžete Elektromobil vidět.
www.Lovelysims.blog.cz