Září 2009

Anděl z The Sims 3

30. září 2009 v 19:13 | © Lovelysims team (Milda) |  Milda

Když tu Anaphe v poslední době přidává její obrázky ze Sims, rozohodl jsem se, že vám ukážu i pár výtvorů z mé tvorby. Konkrétně tentokát to bude anděl vytvořený mnou v TS 3. Většinou podobné obrázky vzniknou buď náhodou - měl jsem s nimi úplně jiný úmysly - nebo z nudy. V tomhle případě to byla možnost druhá. K výsledku mi dopomohly textury a obrázek křídel z DA.

Tak se podívejte a sveřte se se svým názorem =o)


Kolekce [ Děti ulice ]

30. září 2009 v 16:01 | © Lovelysims team |  Anaphe

Tak, poslední kolekce fotek, kterou jsem fotila v dávných dobách. Odteď se můžete těšit už jen na nové kousky. Tato kolekce je na téma "Děti ulice". Nechci tou kolekcí na nic upozorňovat, není to ani žádná kampaň. Inspiraci jsem našla u umělců na Deviant Artu. Ne že bych se je vyloženě snažila napodobit, ale na těchto fotkách jsem hlavně zkoušela pózovače, které byly v tu dobu horkou novinkou.

ps: Ta úprava poslední fotky se mi hrubě nepovedla, ale patří do kolekce, tak ji i se studem zveřejním xD


Kolekce [ Tři simí děvčata ]

29. září 2009 v 19:28 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Anaphe

Tak nějak se mi zachtělo zveřejnit další kolekci, kterou jsem dřív nafotila. Jedná se o tři simíky (vlastně simky), které jsem vyřízla (nebo jak já říkám "krouhla"), vložila do jiného pozadí a upravila. Nejsou to fotomontáže nic moc (mají dost chyb, kterých jsem si všímala postupem času), ale stejně jsem na ně tak nějak svým způsobem pyšná. Vymyslela jsem kolekci, hrála si dlouho s pózami, výrazy a hodně experimentovala. Tak snad se budou aspoň trošku líbit.

Kolekce [ Přírodní pomsty ]

29. září 2009 v 16:15 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Anaphe
Krom konkurzů se tu teď nic neděje. S blogmastery máme celkem dost práce, ale tak snad se nebudete zlobit, když se tu aspoň s něčím vytasím, ačkoliv je to staré a ohrané.

Alea iacta est

28. září 2009 v 19:33 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Systémové zprávy
Aneb kostky jsou vrženy. V tuhle chvíli by měl mít každý, kdo se přihlásil do konkurzu na blogmastera, na svém e-mailu odpověď.

Doufám, že ti, kteří nepostoupili, budou přát štěstí svým kamarádům a budou dál nasvštěvovat náš blog v dobrém.

A ostatním několika šťastným, kteří se dostali dál, držíme všichni palce, aby to dopadlo co nejlépe. V e-mailu byste měli obdržet v příloze zadání druhého kola. Pokud bude něco nejasného, ptejte se pomocí e-mailu, aby byla jistota, že odpovíme.

Několika lidem jsem poslala zadání, ve kterém není uveden termín, proto ho uvádím zde:


PRVNÍ ČÁST POSÍLEJTE JAKO TEXT V E-MAILU

OBRÁZEK POSÍLEJTE JAKO PŘÍLOHU K TEXTU

ADRESA: Lovelysims@seznam.cz

Termín: 2.10.2009 (3.10.2009 už neposílejte)


Těšíme se na vaše práce
Za celý Lovelysims Tým
Anaphe

Menší info k výběrům a ke komentářům.

28. září 2009 v 13:28 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Rychlé zprávy

Ke konkurzu


Vím, že jste nedočkaví. My všichni to tady chápeme, není to jednoduché. Těšíte se na výsledky a ony stále nikde. V komentářích jen neurčité informace. A když už něco jistějšího, je to zdrcující fakt o tom, jaký byl výběr masakr. My tomu vážně rozumíme. Ale od některých návštěvníků se naopak nám porozumění moc nedostává.

Pár slov ke konkurzům (Blogmaster Lovelysims & LS Magazine)

26. září 2009 v 15:01 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Rychlé zprávy

Musím říct, že takový nával nikdo z nás nečekal. Já osobně si myslela, že i přes lákavé výzvy napíše jen několik odvážlivců, takže budeme mít sotva z čeho vybírat. A ono ejhle. Od doby, kdy jsme zveřejnili informace o konkurzu, přišlo do naší schránky už přes sto formulářů. A Lovelysims Magazine? Hlásíte se jako diví. Ale bohužel, tenhle zájem s sebou přnáší i jisté nevýhody. Budeme muset dřív ukončit konkurzy. Kdy?

Lovelysims Magazine opět v pohybu.

25. září 2009 v 17:24 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Lovelysims Magazine

Hlásí se vám aktivistka Anaphe s několika zprávami ohledně časopisu, který vycházel (a bude nadále vycházet) na Lovelysims. Tyto informace se týkají nejen redaktorů, ale i čtenářů. Protože se klidně může stát, že některý čtenář se stane redaktorem. Podrobnosti v celém článku.

Cestovní horečka - shrnutí posledních novinek

25. září 2009 v 16:00 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3: Cestovní horečka - Informace
Za nějaký čas nedostupnosti blogu se nashromáždila celkem dost slušná kupa novinek ohledně nově připravovaného dodatku k The Sims 3 - Cestovní horečce. Autoři, kteří slíbili, že budeme moci navštívit 3 různé destinace - Čínu, Egypt a Fracii, nám představili zatím jen pouze Egypt. Ovšem už je na světě i první obrázek Francie. Jak na vás působí romantický obrázek pod Eiffelovkou? :)


Dále tu máme ještě spustu nových screenhotů z Egytpta, ale ty pouzve v celém článku.

Lovelysims dává možnost novým blogmasterům. Talenty, hlaste se!

24. září 2009 v 17:29 | © Lovelysims team (Anaphe)
OMLOUVÁM SE ZA POTÍŽE SE STAŽENÍM PROTOKOLU, UŽ BY TO MĚLO BÝT V POŘÁDKU.
Někdo to čekal, jiný to zavrhnul, další na to ani nepomyslel a ostatní si nejspíš nemysleli nic. Ale je to tak.

Začíná konkurz na blogmastery Lovelysims!

A tentokrát to rozjedeme ve velkém.