Květen 2009

LM- 7.číslo-31.5.2009

31. května 2009 v 18:54 | © Lovelysims team (Milda & Anaphe) |  LS Magazine - Vydání 2009

Lovelysims Magazine 7.číslo

Už dlouho připravovaný magazín blogu Lovelysims je konečně dokončen. Bohužel nastaly komplikace kvůli jistým lidem, kteří rádi vše nechávají na poslední chvíli a nebo něco neudělají vůbec. Ve formaci čtyř blogmasterů jsme za dnešní den na skype dokončili úpravy stránek, vypořádali se s těmi nepořádníky a aby toho nebylo málo, za některé jsme stihli napsat i jejich rubriky. Doufám, že se vám výsledek bude líbit.

Hezké počtení a příjemnou zábavu přeje za celý Lovelysims tým Anaphe

Lovelysims v časopisu SCORE

30. května 2009 v 19:27 | © Lovelysims team (Anaphe) |  Reprezentace
Jsme nevýslovně šťastní, že se náš blog těší takové přízně. Krásné komentáře nám dokáží zvednout náladu snad ještě víc, než neuvěřitelná čísla ve statistikách. I když by si spousta lidí mohla myslet, že už nám toto všechno muselo zevšednět, opak je pravdou. Ale to, co se děje v posledních měsících, nám doslova vyráží dech.

Po tom, co byla přijala spolupráce s EA Games, jsme se dozvěděli další novinku. Možná stojí za to říct, že jsme zrovna v tu dobu byli téměř všichni na ICQ a skype (Anaphe, Milda, Hannah a Daslin chatovali ve společné konverzaci na Skypu a BellaAlicia byla na ICQ). A najednou Daslin uviděla v komentářích příspěvek, jež nám oznamoval, že se náš blog objevil v časopise SCORE. Všem spadla dolní čelist a v nevíře jsme zahltili skype nedůvěřivými a překvapenými smajlíky. Naštěstí Bella měla nejnovější číslo časopisu, a tak jí Milda hned napsal, aby to prohlédla. A opravdu! Belle překvapením dokonce ujel slovník a my se mohli začít radovat. Tady jen ukázka našich reakcí:

klik na celý článek

Můj sen [1. Díl]

30. května 2009 v 14:36 | © Lovelysims team (Anaphe)Podpatky klapaly o studené dlaždičky. Mráz se zarýval do spár na oprýskaných zdech. Byl leden. Každý tento měsíc vnímá jinak. Pro někoho je to období studeného vichru a mokrého, špinavého sněhu. Pro jiné zase čas radovánek na kopcích, které vypadají, jako by byly poházené bělostným peřím. Lehoulinký poprašek se snášel z tmavého nebe.

Snášel se do zrzavých vlasů sepnutých v culíku. Kráčela tou šedavou ulicí ladně jako liška a uvnitř sebe měla jediný sen. Přála si to už odmalička. Tvrdě dřela, aby v tento den ukázala to nejlepší. A přesto ji ovládl strach a svazující nervozita. Jen s malým batohem na zádech ujela přes sto kilometrů a zbývá už jen pár kroků.

A konečně byla na místě. Vztyčila se před ní obrovská honosná budova vypadající jako zámek. Ano, byl to zámek, ale uvnitř by jste nenašli královské ložnice, čajové salónky ani nic takového. Tento zámek v sobě skrýval vysokou školu umění. A co víc, skrýval v sobě sen stovek, možná tisíců mladých lidí.

Přišla blíže k velikým dveřím a vzala za pozlacenou kliku. Konzervatoř byla již otevřená, a tak vešla dovnitř. Octla se v prostoru, který vážně vypadal jako z pohádky. Zakroucené schody, mramorová podlaha, zdobené zdi a uprostřed toho všeho socha, která vzbuzovala spousty pocitů. V někom vyvolala strach, v jiných útěchu... Socha svaté patronky školy.

V tento termín, jako každý rok, probíhaly ve škole příjmací zkoušky. Právě proto sem rusovlasá dívka přijela. Čekala na tento den devět let. Všude bylo rušno, spoustu jiných mladých osobností, kteří přijeli ze stejného důvodu. Až ji to trochu děsilo. Ohlásila svůj příjezd a čekala na chotbě. V osm hodin přesně začala písemná zkouška. Na Teresu padla nervozita a tak si šla do umýváren opláchnout obličej ledovou vodou.

Aby se zbavila napětí, chodila po chodbě a čekala, než je všechny vyzvou do třídy.

Když zkoušející vyzvali potencionální budoucí studenti a roztřídili je do tříd, Teresa si instinktivně sedla do rohu až dozadu.
"Tery, buď v klidu, učila ses, to musíš zmáknout," uklidňovala se, ale jakmile pohlédla do testu, všechna naděje byla ztracená. Otázky nebyly těžké, ale v hlavě měla zatměno. Nemohla si vzpomenout na ty nejzákladnější věci.

"No tak, vzpomeň si... Chromatický stupnice, intervaly, akordy... " Byla už úplně na dně. Otočila stranu. Literatura, hudební skladatelé. Nemohla si vzpomenout vůbec na nic, nedala dohromady ani Smetanovy opery.

"Zatraceně," nadávala si pro sebe. Nahlas nemohla, i když by to ráda vykřičela do celého světa. Přece se nemůže takhle vzdát. Nemůže si připustit prohru. Musí jít dál. Zvedla hlavu a začala psát. Psala vše, co se jí vybavilo, co ji napadlo, na co si vzpomněla. Až zkoušející ohlásil, že čas vypršel.

Se zkroušeným obličejem odnášela svojí práci. Stihla to, ale jen tak tak. A to navíc netušila, zda má odpovědi správné a nebo ne. Jako další měla přijít zkouška ze všeobecné hudebnosti. Do té zbývala spousta času.

Naprosto psychicky vyčerpaná Teresa si sedla na židli na chodbě, kde měla čekat, až přijde na řadu. Na židli po chvilce usnula. Ta těžší část dne ji teprve čeká.

  • Jak Teresa zvládne talentové zkoušky pro přijetí na její vysněnou školu?
Doufám, že se první díl líbil.
Pište, prosím, názory, ať vím, jestli stojí za to pokračovat.

Nový design - 29.5.2009

29. května 2009 v 18:33 | © Lovelysims team (Milda) |  Rychlé zprávy
Mánie The Sims 3 začala na 110%! Už jen týden nás dělí do vydání třetího pokračování nej populárnější hry všech dob!

Tento layout jsme pojali jako částečně letní. Sice momentálně je venku hnusně, nás to neodradí! Léto i Sims 3 přicházejí, proto tato kombinace. Je to takový crazy design, najdou se tu barvy jako růžová, zelená, oranžová, modrá a okrová!

Celkově jsem design dělal zhruba 4 hodiny s přestávkami.Snad se vám bude líbit =o)

P.S. Pokud se vám design nezobrazuje klikněte na tlačítko F5

The Sims 3 - Nové video z Riverview

29. května 2009 v 17:33 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Videa
Před několika okamžiky jsem dostal žhavou novinku ohledně nového městečka jménem Riverview!
Jedná se o video, která vám více představí toto městečeko, které si budete moci stáhnou (pouze ti co budou mít originální verzi hru koupenou!) na webu. Video mě velmi pobavilo, podívejte se na něj také =o)

Nový oficiální český web The Sims 3!

29. května 2009 v 14:54 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Info
Vydání The Sims 3 je na spadnutí!

Už se to blíží, zbývá pouhý týden čekání až nám domů dorazí originální hry The Sims 3! Já se nehorázně těším. No ale ještě ten týden před sebou máme, pojďme si ho trochu zpříjemnit a to novým oficiálním českým webem The Sims 3

Najdete tam množství nových věcí, po vydání když si koupíte originální hru, budete moci stahovat nejrůznější věci, od nových sousedstvích, vzroky až po doplňky, atd. Rozhohodně vřele doporučuji, tuto stránku projít a mrknou se.

BellaAlicia- zpět!

29. května 2009 v 6:55 | © Lovelysims team |  Rychlé zprávy
  • Ahojík!
  • Tak se hlásím, že jsem se vrátila... Mám nový počítač, pomalu dávám dohromady programy, hry,...
  • No a tak vám to sem píšu.
  • Ptáte se proč píšu tak ráno? No zachvíli jdu do školy, pak mi příjdou bába přát k narozkám, večer příjde kamoška :D:D Tak nevím jak bych to postíhala, raději si všechno na netu vyřídím teď, ptž fakt nevím jak to bude.
  • O víkendu se pokusím nainstalovat sims a hodit tam barák s ŽNVN.
  • V týdnu, možná o víkendu se pokusím napsat další díly, abych to dohnala.
Tak to je tak všechno, mějte se paaaaaaa <3

The Sims 3 - Rozhovor

27. května 2009 v 13:14 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Info
Web magazin.cz udělal exkluzivní rozhovor s Šárkou Pechočiakovu! Nevíte o koho jde? Já vám to upřesním.
Tato žena pracuje v podobčce EA v madridu, právě jí můžeme poděkovat za skvělý český překlad The Sims 3. Také přidává velmi zajímavé články na Thesims3.com.
Doporučuji přečíst =o)
http://trubka.libimseti.cz/redsys/img/img/e5b46f137128.jpg
Šárko, jak jsi se k modelingu dostala?
Ve čtrnácti mě v Brně oslovila skautka modelingové agentury. Něco takového by mě do té doby vůbec nenapadlo, byla jsem takové ošklivé káčátko, hubená, vysoká, navíc s rovnátkama, opravdu žádná krasavice. Ale zalichotilo mi to, a tak jsem se rozhodla to zkusit. Přesvědčila jsem naše, aby mi zaplatili první fototest, a skočila do toho rovnýma nohama.

Pokračování v celém článku...

Milda je zpět

27. května 2009 v 9:54 | © Lovelysims team (Milda)
Ahoooj,
tak jsem včera konečně dorazil domů, kolem 19:00 přijel autobus před naši školu a já z něj vystoupil a utíkal rychle domu. Co nejrychleji jsem vlezl do horké vany, pak jsem šel rychle na PC, kde jsem byl tak půl hodiny. Padl jsem únavou už asi v 20:45. Tak jsem se zavrtal do svý postele a spal. Během výletu mě chytl krk, samozřejmě, že i ten má nějakou odezvu. Proto píšu taky teď ráno, jsem nemocnej, motá se mi hlava, bolí v krku a mám rýmu.

Jinak na vodě to bylo vážně super! Pozor, ani jednou jsem se nepřevrátil xD
No nic já půjdu stonat dál, mějte se hezky =o)

Grafická soutěž 2009 - Vyhlášení

25. května 2009 v 18:00 | © Lovelysims team (Milda) |  SOUTĚŽ - Grafická soutěž 2009
Zdravím všechny fandy Grafické soutěže 2009! Nemám moc času, protože se musím jít připravovat na vodu! (článek je připravenej už od neděle) Nebudeme moc otálet a rovnou jdeme na vyhlášení!

Moc bych chtěl především poděkovat soutěžícím za jejich výtvory! Opravdu byly všechny moc povedený! Byla tu velmi silní 10 grafiků, kteří si s grafikou dokážou vyblbnout. Velké dík patří i vám, kteří jste hlasovali. Přišlo strašně moc hlasů =o)

No nic dost otálení, jdeme si odhalit výsledky!

Klik na celý článek