Duben 2009

Speciál - Dnešní návštva EA + hraní The Sims 3!

30. dubna 2009 v 15:39 | © Lovelysims team (Milda) |  Reprezentace
WOW, WOW a ještě jednou WOW!

Takhle by se daly vyjádřit moje pocity při příchodu a odchodu z Electronic Arts! Ano, je tu slibované překvapení!

Vše začalo mým probuzením v 5:45 ráno, sice trochu s problémama, ale nakonec jsem vstal, šel zapnout PC a připravoval jsem se na cestu do Prahy. Odbila 7 hodina a já už jel autobuse do Jihlavy, kde jsme poté čekal na bus do Prahy.

Do Jihlavy jsem dorazil v 7:35, pak jsem musel něco přes půl hodinu čekat na autobus do Prahy, který mě odevzl až na Florenc.
Vydal jsem se do pražského metra, vytáhl jsem svůj plánek metra a začal se trochu oreintovat. P.S. už mí metro moc nedělá problém *yahooo* xD . Naštěstí od Florence není Pankrác moc daleko. Stačilo asi 6 stanic a byl jsem tam!

Vylezl jsem z metra a uvidel velký nákupní centrum Arkády Pankrác, kde jsme se měli setkat se spolupracovníkem Jurajem. Po chvilce za mnou přiběhl a šli jsme spoli do Electronic Arts, která je nedaleko. Byli jsme tam a šlo se na věc. Už tam na mě čekal nový notebook, na kterým jsem měl vyzkoušet The Sims 3! Než se však načetl tak mě Juraj provedl celým patrem EA, viděli jsem různý mísnosti, zasedačky (xD), kanceláře, jeho pracovaní místo, atd... Když mi vše ukázal,šli jsme zapnout Sims 3. To se načítalo velmi rychle *modlí se ať se mi tak bude načítat i po vydání doma*. Bohužel vám nesmím nic prozradit, na všechno je velké embargo. Jediné co vám můžu říct je můj názor na hru!

Nevím jak to popsat, asi takhle The Sims 2 je totálně out! The Sims 3 je nejlepší hrou na světě! Opravdu tolik možností, wow je to úplně úžasný, byl jsem a stále jsem z toho úplně unešenej! Už se těším na červen, měsíc vydání! Prostě jedním slovem BOMBA! Chtěl jsem pro vás pořídit pár fotek přímo ze hry, ale bohužel i to je zakázané :D Ale jsem vyfocen u notebooku, kde je sims 3 spuštěné! Tak se mrkněte na fotky!
↑ Měl jsem tam připravený stůl s novým notebookem, kde už je načetlý The Sims 3 sousedství!
↑ S notebookem Toshiba
↑ Tady už zkouším CAS a vytvářím svoji simku
Asi vás taky zajímá, co jsem ve hře dělal, prvně jsem šel vyzkoušet tvoření simíků, kde jsem si udělal simku, kterou jsem nastěhoval na volnou parcelu, postal jí dům a hrál za ni. Pak jsem to ještě celé prozkoumával. Podrobnosti však nemůžu prozradit. xD
Prostě můj dojem ze hry je naprosto úžasnej, máme se na co těšit! Už aby byl 5.červen! Je to super hra, překvapila mě, věděl jsem že to bude bomba, ale že taková? Prostě mazce xD

Díky moc Jurajovi, že mě tam tak provedl a dal mi možnost si zahrát jako jeden z první The Sims 3, dík moc. =o)


Porušování autorských práv

30. dubna 2009 v 14:35 | © Lovelysims team (Daslin) |  Výpadky
  • Nebojte, ta páska naprosto neladící k designu brzy zmizí :)
  • Sakra proč ji nedělají nastavitelné barvy? :D

Důvod: Dobrý den, prosím odstraňte z článku IP adresy. Může dojít k jejich zneužití. Děkujeme

Můj názor: Dle zákona není IP adresa osobní údaj. Ale budiž, odstraněny :)
Je pravda, že tady být nemusí a, že je to přehnané.
Takže nelíbivá páska brzy zmizí.

Dnes velké překvapení!

30. dubna 2009 v 6:00 | © Lovelysims team (Milda) |  Rychlé zprávy
Nazdárek lidičky,...
asi vás trochu upoutal nadpis článku. Je teprve 6:00 a já sem přidávám tento článek, víte jaký je důvod? Dnes máme ve škole ředitelské volno a já se ho snažím využít na 110%! I když není školní den, stávám i dnes před 6:00, asi se někam chystám, co? Ano, chystám se do Jihlavy a z Jihlavy hned do Prahy. Možná vás zajímá, co tam budu dělat? To neřeknu xD
Jenomže co by to bylo za překvapení, kdybych vám to hned prozradil? No to by bylo na nic. Vyčkejte dnešní podveřer a dozvíte se více! Budete hodně koukat, nebojte nový vzhled blogu to není, něco daleko lepšího =)

Tak si užijte dnešní den setjně skvěle jako já! Sledujte LS od 16-18 hodiny =o)

Picturesque

29. dubna 2009 v 21:21 | © Lovelysims team (Hančííí) |  Videa

Dlouho tu ode mě nic moc nebylo. Důvody proto mám,ale nebudu je zde sáhodlouze vypisovat. Dnes jsem obětovala volný čas a vyhledávala pro vás videa. Jedno vám dávám už teď. Podle mě je skvěle zpracované,do detailů a tak...posuďte samy. =)

The Sims 3 Sběratelská edice - BUDE!

29. dubna 2009 v 18:33 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Obrázky
Je to tak! Před několika okamžiky mi z EA dorazil email o Sběratlské The Sims 3 edici!
EA potvrdilo že v ČR bude tato edice také v prodeji! Což je, myslím, super zpráva, já si ji určitě koupím. Větší podrobnosti, co, kdy a za jakou cenu si EA schovává na příští týden, nebojte budeme vás hned informovat! Obdrželi jsme český obal této edice ve velkém rozlišení...tak co těšíte se?

The Sims 3 Sběratelská edice - obrázky

28. dubna 2009 v 20:07 | © Lovelysims team (Milda) |  The Sims 3 Obrázky
Jak jistě všichni víte, nevyjde jenom klasické The Sims 3, ale i skělá Sběratelská edice. O tom, co bude osahovat jsem psal v minulých článcích. Nýní tu máme několik obrázků z obalů + bonusů, které dostanete po koupy této edice. Obrázky jsou starší (asi cca 5 dní), takže si prosímtě někteří odpusťte slova ,,ale tohle je starý, dávno jsem to viděl/a" apod...všichni nejsou pohotoví, aby stíhali všechny novinky =o) Díky..

Zdroj obrázků : simprograms.com

Now or never - 4.díl

27. dubna 2009 v 18:13 | © Lovelysims team (Milda)

4.díl


Omluva - byl jsem v Praze!

26. dubna 2009 v 21:02 | © Lovelysims team (Milda) |  Rychlé zprávy
Zdravím,
prvně bych se chtěl omluvit, že jsme nikomu nedal vědět, že budu pryč, ale odjezd byl hodně rychlej a já si sotva zbalil a už se jelo!
Ano zase jsme jel do Prahy za příbuznýma =). I tentokrát (jako vždy) to bylo hodně supeeer!
Absolvovali jsme s mým bratránkem Kryštofem procházku po obchodních centrech s kámoškou Míšou (viz. obrázek xD). Pak i s kámoškou Jiřkou, všichni jsme si to moc užili, zašli jsme na Vyšehrad, kde jsme se prošli a pak zakotvili v čajovně, kde jsme si dal nějakej čaj ,,Babiččina zahrádka", byl moc dobrej! Následující den, jsme vyrazlili do Botanický zahrady, zámečku a do ZOO. Pak jsme šli do kina na film ,,Milionář z chatrče" (vřele doporučuju!). A dnes jsme jeli do Aqua palace Praha, i tam to bylo bezva! Proběhlo rozloučení a už se zas jelo domů...achjo, proč ten víkend vždy tak uteče?

No nic, já se jdu připravit do školy, zátra vám zkusím nafotit další díl komiksu Now or Never. Mějte se hezky.

Hodnocení: Kouzlo vánoc

26. dubna 2009 v 9:01 | © Lovelysims team (Daslin) |  Hodnocení komixu
Název:Kouzlo vánoc
Autorka: Sam
Na blogu:everydaysims.blog.cz
Stručný děj: Dobrodružný komix o malém chlapci z chudé rodiny , který nikdy neslavil Vánoce. Byl z toho moc zoufalý.Jednou jeho rodiče záhadně zmizí a v tu chvíli se objeví víla , která ho přenese do místa , kde vládne Paní Zla a chce zničit Vánoce. Osud Vánoc je teď v rukou malého chlapce.. Podaří se mu je zachránit ?

Hodnocení pod perexem

Hodnocení - weroniqa

24. dubna 2009 v 7:23 | © Lovelysims team (Daslin) |  Hodnocení blogu