Říjen 2006

The sims 2 Roční období

25. října 2006 v 16:30 | Lovelysims Team | Lorien |  The Sims 2 Roční období Info
Jsou na světě další spekulace o možném 5 datadisku s názvem The sims 2 Seasons - v překladu "Roční období". Zatím nebylo nic oficiálně oznámeno a je možné že se jedná jen o pracovní název dalšího rozšíření.. .zatím se jen spekuluje o názvu...

5 datadisk by měl zhruba vyjít v březnu příštího roku!!!

Jak dát své vlastní písničky do hry The sims 2?

25. října 2006 v 15:38 | Lovelysims Team | Lorien |  Tutoriály - The Sims 2
 1. Otevřete si složku Tento počítač/vaše dokumenty /EA GAMES /The sims 2 /Music a tam si vyberete do jakého žánru to chcete vložit, jestli do popu, nebo salsy. Nabízí se vám tam spousta možností, skopírujte třeba do složky pop...všechny písničky co chcete aby vám v The sims hrály...

 2. Pokud chcete aby vám hrála vaše hudba když stavíte dům tak písničky skopírujte do složky Build.
 3. Pokud chcete aby vám hrály při vybavování domu dejte je i do složky Buy.
 4. Pokud chcete aby hrály, když vytváříte simíka vložte je i do CAS
 5. Pokud chcete aby hrály, když jedete nakupovat dejte je do složky Shoping
 6. Pokud chcete aby hrály, když jste v sousedství tak je nakopírujte i do složky nhood.
Po vstupu do hry si zapněte rádio a nalaďte na frekvenci, kde se vaše písničky nacházejí( Dali jste je do POP tak přelaďte na POP.

Pro větší pravděpodobnost že vám budou písničky hrát mám radu- Dejte si jich tam víc... mezi těmi vašemi budou hrát i normální písničky ze hry...tak se hned nelekejte, když hned nebude hrát zrovna ta vaše. Dejte ,,další písnička" a čekejte jestli pojede.

Pokud chcete aby hrály pouze vaše písničky, podívjte se do nastavení hry, do sekce hudba a tam vypněte ty, které poslouchat nechcete.

Jak dát vlastní objekty a oblečení do hry The sims 2?

16. října 2006 v 18:54 | Lovelysims Team | Lorien |  Tutoriály - The Sims 2

Vysvětlivky:

Co je to download?
Download je vlastní obsah ve hře, už si nemusíme vytvářet simíky zastaralým způsobem, ale stahovat nové a pěkné věci z internetu a vkládat do hry.

Co je to Mesh?

Mesh je hlavní tvar předmětu, který jste si do hry stáhly. Bez něj vám download nepojede, proto si jej musíte stáhnout se samostatným downlaodem.

Typy souborů:


Package: Je soubor, který nelze otevřít, ten vkládáme do složky downloads (Jsou to například vlasy, make-up, oblečení.

Sims2Pack:
Je soubor, který lze otevřít a rovnou nainstalovat do hry (Domy, stěny, podlahy)

Postup:

Krok č. 1:
Podívejte se do svého počítače a zjistěte, jestli máte nainstalovaný soubor Winzip nebo Winrar.
Pokud ne, podívejte se na internet a nějaký si sežeňte.
(Tyto programy slouží k přenosu, rozdělení, zmenšení dat)

Krok č. 2:
Určitě jste nalezli nějakou stránku s downloady, které se vám líbí. Vedle obrázku většinou naleznete download, tím věc stáhenete. Ale pozor! Pokud se u downloadu nachází i "Mesh", musíte ho stáhnout také! Jinak vám stažená věc ve hře nepojede!

Krok č.3:

Stáhnuté věci, by se vám v počítači měli objevit buďto v dříve zmiňovaných programech a tedy "zabalené" nebo přímo s kncovkou "package". Pokud se vám soubory stáhly jako winzip nebo winrar, dvakrát na ně poklepejte (Tím je otevřete). Ukáže se vám tabulka, ve které naleznete konečně vámi milovaný/é download/y a vytáhněte si ho/je ven, například na plochu. Budete potřebovat pouze soubory s koncovkou "Package", pokud jste spolu s downloadem vytáhli ven i nějaký obrázek "jpg" nebo textový dokument, tak ty smažte a ponechejte pouze "Package".

Krok č.4:
První důležitou část jste zvládli, máte downlaody v počítači a teď je přemístíme tam kam patří, aby šly ve hře. Otevřeme si "Tento počítač/ Vaše dokumenty/EA GAMES... a prohlédneme si složky, které se zde nacházejí. V této složce vytvoříme novou složku, kterou pojmenujeme "Downloads"= DOPODROBNA, pokud v názvu uděláte chybu, downloady vám ve hře nepojedou.
(Pokud složka již existuje, otevřeme si ji)

Krok č.5:
Downloady, které jsme stáhli a vytáhli na plochu označíme a přesuneme do složky "Downloads" a složku zavřeme.

Krok č.6:
Spustíme hru, počkáme až se načte a ve hře si prohlédneme tabulku, ve které máme na výběr: Povolit nebo zakázat vlastní obsah. Zvolíme povolit a hru vypneme.

Krokr č.7:
Downloady jsou ve hře. Příjemnou zábavu. :)

Dodatky:


Pokud downloady i tak nejedou, může to znamenat několi věcí:
1. Nestáhli jste si Mesh nebo jste použili nesprávný.
2. Máte špatně napsaný název složky, do které se downloady dávají.
3. Nemáte rozšíření, který je k downloadu/ům potřeba.
4. Vaše hra, vyžaduje program CEP, který způsobuje spouštění stažených věcí ve hře.

U instalování downloadu, vám to hlasí:
VYŽADUJE ROZŠÍŘENÍ, KTERÉ NENÍ NAINSTALOVÁNO.
Znamená to, že nemáte potřebný datadisk k fungování downloadu.

Informace o LovelySims

15. října 2006 v 14:23 | Lovelysims Team |  Systémové zprávy
Facebook: Lovelysims
Chat (pouze po domluvě): Lovelysims

Datum založení: 13.9.2006
Aktuální blogmasteři: Cherrygirl a Payša

Popis blogu:
Blog byl založen v roce 2006 a v období mezi tímto rokem a současností se na tomto blogu objevilo a postupně zase zmizelo několik blogů. Vystřídala se zde i témata s tím, jak přicházely nové verze hry The Sims. Na blogu bylo zveřejněno velké množství komixů, filmů, seriálů, fotek ze hry, příběhů, soutěží (o hodnotné ceny) a spoustu dalšího. Stačí se jen začíst!

Vánoční balíček

15. října 2006 v 14:07 | Lovelysims Team | Lorien |  The Sims 2 Veselé svátky Info
Maxis vytvořil speciální balíček s vánočním obsahem. Ten se prodává za zvýhodněnou cenu oproti normálním datadiskům, protože nenabízí změny herního systému, ale pouze objekty a několik dalších novinek týkajících se vánoc. Hodí se ve stručnosti zmínit co nám vlastně Vánoční balíček nabídnul. V prvé řadě si budete moci vyzdobit svůj dům celou řadou vánočních dekorativních objektů, pozvat přátele na oslavu a v poslední řadě příjde do domu i sám Santa.

The sims 2 Luxusní život

15. října 2006 v 13:53 | Lovelysims Team | Lorien |  The Sims 2 Luxusní život Info
Balíček předmětů pro větší luxus vašich Simíků. Vaši Simíci budou rozmazlováni přepychovým nábytkem, módním oblečením a úchvatnými dekoracemi. Vyzdobte svůj dům ve stylu nóbl společnosti s předměty vyšší třídy pro ložnici, obyvák i jídelnu. Změňte pohled vašich sousedů na vás pomocí červeného koberce a mramorové podlahy na své příští párty pro smetánku. Vaši Simíci si budou žít na vysoké noze s 60 novými předměty, včetně slavných obrazů, vysoko kvalitních pohovek, moderního stereo systému, kožichů a dalších vymožeností.
 1. Elegantní nábytek
 2. Luxusní společenské oblečení
 3. Drahé umělecké předměty

The sims 2 Pro rodinou zábavu

15. října 2006 v 13:42 | Lovelysims Team | Lorien |  The Sims 2 Pro rodinnou zábavu Info
Musíte mít nové objekty pro svou rodinku. Přidejte vzrušení do Simího života s touto novou kolekcí nábytku, oblečení a dekorací. Vyzdobte si dům báječným novým nábytkem do obývacího pokoje, oblečte své simy do stylu pro zábavné dny. 60 nových objektů od zámeckých postelí až po repliky z plaveb. Vaši Simové mají nyní mnohem více objektů pro větší rodinou legraci.
 1. Nové dekorace - Zahrnují nábytek do pokojů s fantasy tematy, kompletní podmořský set pro děti do ložnice nebo námořní set do obývacích pokojů.
 2. Nové styly - Nové styly oblékání v havajském stylu a dobrodružné kostýmy pro děti.
 3. Nové objekty - 60 nových položek pro vaše Simy pro větší zábavu.

The sims 2 Domácí mazlíčci

10. října 2006 v 9:01 | Lovelysims Team | Lorien |  The Sims 2 Mazlíčci Info
Vytvořte vašim simům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujete si je! Vyberte si ze spousty plemen psů a mnoha druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají nepředvídatelné myšlenky !

The sims 2 Ve světě podnikání

9. října 2006 v 18:08 | Lovelysims Team | Lorien |  The Sims 2 Ve světě podnikání Info

Nyní můžou mít simíci vlastní obchod. Můžou si vytvořit vlastní butik s módou, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, výnosný řetěz restaurací nebo jakýkoliv jiný typ obchodu. Najímejte zaměstnance jak bude váš obchod růst a využíjte talentované simíky při výrobě hraček, k obsluze pokladny, svazování kytic, k navýšení prodejů a výrobě robotů. Ale pozor na líné zaměstnance a buďte připraveni je okamžitě vyhodit. Od šikovných začátečníků až po mistrovské řemeslníky, využíjte talentu svých Simů, aby co nejlépe vyhovovali vašim obchodnickým požadavkům. Vybudují úspěšné obchodní impérium nebo se stanou excentrickými podnikateli, kteří pracují na svém příštím velkém projektu?

The sims 2 Noční život

8. října 2006 v 18:14 | Lovelysims Team | Lorien |  The Sims 2 Noční život Info
Vaši simové vtrhli na všechna ta úchvatná žhavá místa.Ať už tančí do ústvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelné !
Vypusťte své simy ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení.

Zvolte jejich milostný život, až objevíte chemii mezi simy. Budou se jejich aspirace a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci?? Nechť započne noc !!!